دکمه های تازه، سرصفحه های چسبناک و میانبرهای صرفه جویی در زمان – اخبار WordPress.com

آیا در فضای وب سازی حرفه ای هستید؟ ما یک ویژگی جدید راه اندازی کرده ایم که به شما امکان می دهد به راحتی کل یک سایت را کپی کنید. هنگامی که سایت قالب پایه خود را ایجاد کردید، می‌توانید سایت‌های مشتری جدید را بدون شروع به طور کامل از صفر شروع کنید.

به 97,632,700 مشترک دیگر بپیوندید

دوره های ما خانه جدیدی در WordPress.com/Learn دارند. بهترین قسمت؟ تمامی دوره ها کاملا رایگان است و نیازی به ثبت نام نیست.

یک کتابخانه عکس استوک متنوع تر

در WordPress.com، ما همیشه پلتفرم خود را برای انجام کارهای بیشتر تحت فشار قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی چیزهای شگفت انگیزی را ایجاد، طراحی و منتشر کنید. جدیدترین ویژگی‌های ما کمی عمیق‌تر به تنظیمات می‌رود، و آن‌ها را مخصوصاً برای کسانی که خود را سرهم‌زن می‌نامند مناسب می‌سازد. حتی اگر خود را یک حرفه ای نمی دانید، وارد آنجا شوید و به هر حال بازی کنید! شما بیش از چیزی که فکر می کنید توانایی دارید، و اگر چیزی را بشکنید تیم ما همیشه می تواند آن را پس بگیرد – همه ما آنجا بوده ایم.

این پرایمر در Styles به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک وب سایت خود را باز کنید.

خانه جدیدی برای دوره های WordPress.com

دادن یک افکت سایه به دکمه‌های خود یک راه آسان و قدرتمند برای دادن ضایعات بیشتر به صفحات شما است. اکنون، گزینه های از پیش تعیین شده جدید موجود در منوی سبک ها به شما امکان می دهد آن را در سراسر سایت خود اعمال کنید.

بیایید بپریم و نگاهی بیندازیم.

دکمه های سایت خود را باز کنید

یک نکته مهم: کپی کردن یک سایت یک طرح جدید نیز ایجاد می کند. به عنوان مثال، کپی کردن یک سایت تجاری همزمان یک طرح تجاری جدید ایجاد می کند.

برنامه موبایل جدید و بهبود یافته Jetpack ما هر آنچه را که در حال حرکت به وردپرس نیاز دارید ارائه می دهد.

طراحی حرفه ای، بدون طراح

از داشبورد wordpress.com/sites، روی منوی سه نقطه کلیک کنید، روی «Copy site» کلیک کنید، چند مرحله تأیید را طی کنید و تنظیم خواهید شد. این ویژگی در طرح‌های تجاری و بازرگانی با ویژگی‌های میزبانی فعال در دسترس است.

اسکرین شات از "سایت کپی کنید" دکمه.

Cocoamattic ERG، یک گروه منابع کارمند در Automattic، با Nappy.co همکاری کرد تا مجموعه‌ای از بیش از 90 عکس زیبا از افراد سیاه‌پوست در حال تعامل با فناوری را منتشر کند.


با این حال، فقط الف گروه را می توان به جای هر بخش قالب جداگانه، چسبناک ساخت. بنابراین ابتدا بلوک‌های چسبنده مورد نظر خود را در یک گروه قرار می‌دهید، آن گروه را انتخاب می‌کنید، سپس از نوار کناری تنظیمات به گزینه «Sticky» دسترسی خواهید داشت.

پسندیدن بارگذاری…

از منوی تنظیمات بلوک، «Copy Styles» را انتخاب کنید. سپس هنگامی که یک بلوک جدید اضافه کردید، “Paste Styles” را از منوی تنظیمات انتخاب کنید تا همه آن موارد خوب طراحی منتقل شود.

اسکرین شات دکمه Copy Styles در بلوک نقل قول.

اگر به‌روزرسانی‌های اخیر ما را از دست داده‌اید، در زیر یک عکس فوری آمده است.

یک تجربه جدید موبایل برای WordPress.com

زمان استفاده از این ویژگی: شما یک سازنده وب سایت انفرادی هستید و اغلب از سایت های ساخته شده قبلی به عنوان الهام بخش برای ساخت های فعلی استفاده می کنید. اگر روی یک سایت جدید کار می کنید و به استفاده از یک چارچوب فکر می کنید یا احساس می کنید که قبلا ایجاد کرده اید، سایت را با یک کلیک کپی کنید و پروژه را با برخی از کارهایی که قبلا انجام شده است شروع کنید.

در صورتیکه آن را از دست دادید

زمان استفاده از این ویژگی: شما مدتی را صرف بازی با گرادیان‌ها و تنظیمات تایپ کرده‌اید تا یک بلوک نقل قول واقعاً زیبا به نظر برسد، و نتیجه داده است – اکنون می‌خواهید آن استایل اولیه را به یک بلوک نقل قول در صفحه دیگری بیاورید. به جای بازسازی مراحلی که برداشته اید، به سادگی از «Copy Styles»/«Paste Styles» استفاده کنید و برای کارایی یک ستاره طلایی دریافت کنید.

به خوانندگان یک نقطه گیر بدهید

از نوار کناری Styles، روی «Blocks» و سپس «Buttons» کلیک کنید. از آنجا، چهار گزینه برای نحوه استایل دادن به دکمه‌های خود خواهید دید. این ویژگی فقط در تم های بلوکی موجود است.

اسکرین شات از گزینه Shadow برای Button Blocks.

کاربردهای دیگری نیز وجود دارد، مانند یک اعلان یا تبلیغ مهم که می‌خواهید همیشه قابل مشاهده باشد.

زمان استفاده از این ویژگی: شما استاد CTA (تماس برای اقدام) هستید و در انتهای هر پست وبلاگ دکمه‌ای قرار می‌دهید که از خوانندگان می‌خواهید ویدیوی YouTube را تماشا کنند، به پادکست گوش دهند یا کتاب بخرند. شما فکر می کنید که آن دکمه ها کمی کهنه و صاف به نظر می رسند. از پیش تنظیم های سایه جدید برای تقویت دکمه های پیش فرض خود با عمق و تازگی استفاده کنید که قبلاً وجود نداشت.

استفاده مجدد از یک طرح زیبا