ActivityPub برای WordPress به خانواده Automattic می پیوندد – WordPress.com News

همانطور که Automattic قصد دارد با همه محصولات ما انجام دهد، این افزونه به غیرمتمرکز کردن وب، شکستن سیلوها و تقویت یک اکوسیستم آنلاین متصل تر کمک می کند.

چرا باید از افزونه ActivityPub استفاده کنید

پاسخ‌ها در آن پلتفرم‌ها در نظرات پست وردپرس شما نشان داده می‌شوند و به شما امکان می‌دهند مستقیماً با خوانندگان در سراسر جهان تعامل داشته باشید، تعامل را ساده‌تر کرده و حضور آنلاین منسجم‌تری ایجاد کنید.

ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم Automattic، شرکت مادر WordPress.com، افزونه محبوب وردپرس ActivityPub را خریداری کرده است.

علاوه بر این، با استفاده از ActivityPub برای وردپرس، از جنبش منبع باز حمایت می‌کنید، شفافیت و همکاری را ترویج می‌کنید، و به کاربران قدرت می‌دهید تا کنترل تجربه آنلاین خود را در دست بگیرند و به یک چشم‌انداز اینترنتی متنوع‌تر و فراگیر کمک کنند.

نحوه نصب ActivityPub برای وردپرس

در Automattic، فلسفه ما همیشه دموکراتیک کردن انتشار و تبدیل وب به مکانی بهتر بوده است. در خرید ActivityPub برای وردپرس، ما این کار را برای وردپرس انجام می دهیم اجتماعی وب


اگر وبلاگ نویس یا تولید کننده محتوا هستید و می خواهید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، افزونه ActivityPub برای شما عالی است.

این افزونه نوآورانه سطح کاملا جدیدی از شبکه های اجتماعی را به وب سایت شما با ادغام آن با وب اجتماعی فدرال گسترده تر به ارمغان می آورد. پس از نصب، این افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای خود را به اشتراک بگذارید و با کاربران در Mastodon و سایر پلتفرم هایی که از پروتکل ActivityPub نیز پشتیبانی می کنند تعامل داشته باشید.

به 97781219 مشترک دیگر بپیوندید