WP Cloud آینده وردپرس را تقویت می کند – اخبار WordPress.com

WP Cloud آینده وردپرس را تقویت می کند – اخبار WordPress.com

WP Cloud زیرساخت ایمن، قابل اعتماد و مقیاس پذیر را ارائه می دهد که منحصراً برای وب سایت های وردپرس طراحی شده است.

زیرساخت اساسی برای وب‌سایت‌هایی که می‌سازید و مدیریت می‌کنید برای اطمینان از محیطی امن، ایمن، سریع و قابل اعتماد بسیار مهم است. اینجاست که WP Cloud وارد می شود.

Automattic، شرکت مادر WordPress.com، WP Cloud را ایجاد کرد زیرا ما یک پلتفرم ابری می‌خواستیم که از ابتدا فقط برای وردپرس ساخته شود. ما میلیون ها وب سایت را در سراسر اکوسیستم وردپرس میزبانی کرده ایم و به یکی از قابل اعتمادترین ارائه دهندگان خدمات ابری تبدیل شده ایم.

در WordPress.com، زیرساخت WP Cloud به همه وب‌سایت‌های برنامه‌های سازنده و کارآفرین ما قدرت می‌دهد.

ما به آپتایم 99.999 درصدی WP Cloud، مقیاس‌بندی خودکار و تشخیص خرابی خودکار، و افزونگی‌های شکستی که به شما امکان می‌دهد به جای نگرانی در مورد اینکه آیا افزایش ترافیک باعث خرابی سایت می‌شود، وقت خود را صرف تمرکز بر روی ساختن کسب‌وکار خود یا خدمات رسانی به مشتریان خود کنید، افتخار می‌کنیم.

WP Cloud نیز فوق العاده ایمن است. با محافظت از DDoS، اسکن بدافزار، اقدامات ضد هرزنامه، گواهی‌های SSL، رمزگذاری ترافیک TLS و پشتیبان‌گیری هم‌زمان، از همان روز اول خیالتان راحت خواهد بود.

ما مطمئن هستیم که هیچ پلتفرم ابری بهتر از WP Cloud برای سایت(های) وردپرس شما وجود ندارد. و ما تنها کسانی نیستیم که چنین فکر می کنیم.

امروز، WP Cloud اعلام می‌کند که Bluehost – یکی از بزرگترین میزبان‌های وب‌سایت در جهان – در حال راه‌اندازی محصول جدیدی است که بر روی بهترین زیرساخت WP Cloud ساخته شده است.

Bluehost Cloud شامل تمام برتری های فنی WP Cloud با گزینه های همراه برای میزبانی چندین وب سایت است. به علاوه، مانند همه سایت‌های WordPress.com، عملکرد بسیار تحسین‌شده و ویژگی‌های امنیتی Jetpack را به‌طور مستقیم در خود دارد.

برای شروع این همکاری، ما Bluehost Cloud را در صفحه قیمت WordPress.com به نمایش می گذاریم تا بتوانید محصولی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای تجاری شما مطابقت دارد. به عنوان حامیان دیگر اکوسیستم وردپرس، خوشحالیم که Bluehost WP Cloud را برای این پیشنهاد جدید قدرتمند انتخاب کرده است.

از این راه حل های قوی WP Cloud با برنامه Creator، Entrepreneur یا Bluehost Cloud استفاده کنید.


به 105.9 میلیون مشترک دیگر بپیوندید