اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

این اتاق فرار با ژانر ترسناک یکی از محبوب‌ترین اتاق فرار‌های این تهران است و فضاسازی این اتاق در نوع خود بی‌نظیر است و هیجان بسیار زیادی را برای شما به‌همراه خواهد داشت. این اتاق فرار یا اسکیپ روم‌ با آن چه شما از این بازی انتظار دارید کاملا متفاوت است. در این اتاق فرار خبری از تم و دکوراسیون‌های خاصی نیست و داستان خیلی مهیجی در آن وجود ندارد، اما معماهای بسیار متفاوت و دشواری دارد.

اسکیپ روم یا اتاق فرار کجاست؟

اگر کارآگاه‌بازی و ماجراجویی و مهم‌تر از همه، کار گروهی دوست دارید این مطلب ما برای شماست. مخاطبان اصلی اسکیپ روم ها معمولا گروه‌های دوستانه و خانوادگی هستند؛ اما امروزه این بازی به مدارس و دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ‌راه یافته است. همچنین در پرتال مای اسکیپ، گارانتی بازگشت سریع وجه در صورت کنسل شدن و یا عدم ارائه سانس توسط مجموعه وجود دارد که میتوانید از این امکان منحصر به فرد نیز بهره ببرید . رعایت شئونات اسلامی و حفظ حجاب در محیط مجموعه خانه معما الزامی است. طبق دستور بازرسی و نظارت اصناف ارائه کارت واکسن الزامی بوده و پذیرش شما عزیزان در مجموعه، مستلزم استفاده از ماسک می باشد، در غیر اینصورت از پذیرش مجوز اتاق فرار شما عزیزان معذوریم.

اتاق فرار طاعون یکی از محبوب‌ترین اتاق های فرار مجموعه اسکیپ روم است. داستان ماجرا هم محوریتی روی بیماری طاعون دارد و اتفاقاتش مربوط به همان بیماری هستند. طراحی دکوراسیون بازی جالب توجه است و می‌توانیم آن را درخور موضوع و مرتبط با آن بدانیم. به این ترتیب شما بیشتر و بهتر با فضای بازی و سیر داستان هم‌سو می‌شوید. اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیتش را دوچندان می‌کنند. موضوع و گلایه دیگری که وجود داشت و من در این گفتگو به آن پی بردم قاطی شدن سافاری وحشت و اسکیپ روم بود.

  • درگیر شدن در یک چالش یا حل کردن معما و از این قبیل کارها، تجربه‌هایی هستند که حسابی حال بسیاری از افراد را عوض می‌کند و یکی از بهترین راه‌ها برای سپری کردن اوقات فراغتشان است.
  • شما باید مجموعه‌ای از معماها را حل کنید تا به هم برسید و در نهایت فرار کنید.
  • به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی برج آزادی، اتاق فرار عملیات ویژه یک سبک از بازی‌های محیطی است که ژانر معمایی و دلهره آور دارد و مخاطب در این بازی باید سعی کند جلوی یک عملیات تروریستی را بگیرد.
  • اگر به‌صورت تیمی بازی می‌کنید، قبل از شروع بازی یک گروه در تلگرام بسازید تا بتوانید در آن هم‌فکری کنید.
  • سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد.
اسطوره‌های یونانی در اینجا در واقع الگوهایی کهن هستند که اشاره به میل انسان به پیدا کردن جواب و از بین بردن ترس دارند و با موفقیت در انجام این ماموریت‌ها، به واقعیت برمی‌گردند و زندگی خود و مردم را بهتر می‌کنند. این مازها یا راه‌های پرپیچ و خم در مناطق دیگر جهان مانند مصر، ایتالیا، روسیه انگلیس و در بین بومیان آمریکایی مشهور هستند و هرسال، مراسمی در یونان برای خروج از آن‌ها وجود دارد و مردم آن‌‌ را جشن می‌گیرند. یکی از نیاز های اساسی مجموعه ها و همچنین اکتور ها و گیم مستر ها، وجود یک دایرکتوری جامع به منظور استخدام اکتور ها و گیم مستر ها میباشد. هم اكنون خانواده بزرگ فاينال اسكيپ در تهران (شرق، غرب، شمال و مركز تهران) داراي شعبات فعال مي‌باشد.

بازی اتاق فرار چیست؟ هر چیزی که باید قبل از بازی بدانید

اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

محیط این اتاق مانند یک هتل طراحی شده که داستان آن بسیار به واقعیت نزدیک باشد. این مجموعه جز معدود مجموعه‌هایی است که شما می‌توانید کودکان در بازه ۱۰ تا ۱۴ سال را همراه خود به آن ببرید. در اتاق بیگانه شما با موضوعی تخیلی روبه‌رو خواهید شد و به همین دلیل می‌توانید خاطرات خوبی از آن در ذهن خود ثبت کنید. تابه‌حال برای پیش آمده که کسی بخواهد برای شما پاپوش درست کند؟ در اتاق فرار پاپوش شما باید بتوانید خودتان را از این مشکل رها کنید.

(( برای اولین بار در ایران ))