بهترین راه برای استخدام افراد حرفه ای چیست؟

بیایید با تیم رویایی جدید خود از متخصصان حرفه ای آشنا شوید. به صورت رایگان ثبت نام کنید دو هفته آزمایشی WriterAccess امروز و تفاوت را از نزدیک تجربه کنید!

حفظ این کارمندان نیز هزینه بر است. یک کارفرما باید آماده سرمایه گذاری در آموزش مداوم افراد، راضی نگه داشتن آنها از شغل خود و غیره باشد.

CON: کارکنان داخلی نیاز به تعهد دارند

گاهی اوقات این نوع تعهد برای یک تجارت کوچک منطقی نیست. وقتی صحبت از وظایف خاصی می شود که به راحتی می توان آنها را برون سپاری کرد، اغلب باید انتخاب اصلی باشد.

بسیاری از فریلنسرها ساعات عجیبی کار می کنند، زیرا معمولاً برنامه کاری خود را بر اساس بقیه مسئولیت های خود تنظیم می کنند، نه برعکس.

این نوع تعامل حتی ممکن است برای انواع خاصی از پروژه ها بهینه باشد. زمانی توصیه می‌شود که افراد نیاز به تعامل انفرادی داشته باشند یا در فضای فیزیکی مشابهی کار کنند.

PRO: کارمندان داخلی با شرکت شما بیشتر آشنا هستند

اگرچه کسب‌وکارها و شرکت‌ها در هر اندازه ممکن است تصمیم بگیرند وظایف مختلف را به فریلنسرها برون سپاری کنند، این یک رویکرد به ویژه محبوب برای مشاغل کوچک با بودجه محدود است.

شکاف های ارتباطی رایج و محتمل است. با این حال، در بیشتر موارد، در طول فرآیند استخدام با پیشرو بودن در مورد هر گونه الزامات مدیریت زمان، به راحتی بر آنها غلبه می شود.

مزایا و معایب استخدام یک تیم داخلی

فریلنسرها متنوع، متنوع هستند و در مجموع تقریباً هر توانایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید دارند، بنابراین می توانید شکاف استعدادها را با کسری از هزینه و دردسر پوشش دهید.

PRO: فریلنسرها پرشور و متخصص هستند

خواه در نهایت به استخدام کارگران فردی یا برون سپاری پروژه ها به یک آژانس مدیریت محتوای بزرگتر پایان دهند، کسب و کارهای بیشتر و بیشتری در حال کشف مزایای برون سپاری به فریلنسرها هستند.

و حتی اگر یک فریلنسر خاص میکند طبق یک برنامه کاری استاندارد کار کنید، تفاوت‌های منطقه زمانی همچنان می‌تواند به این معنی باشد که فرد در زمانی که شما نیاز دارید برای چت در زمان واقعی در دسترس نیست.

هزینه استخدام یک کارمند جدید در مقایسه با هزینه استخدام یک فریلنسر بسیار زیاد است. حقوق کارمند شما باید در نظر بگیرید، اما همچنین زمان تعطیلات، هزینه های مالیاتی، پوشش بیمه و موارد دیگر.

تعامل چهره به چهره در محیط کار قطعاً مزایایی دارد. این می تواند روابط بهتر و نزدیک تر را تقویت کند و در نتیجه پیشرفت را تسهیل کند.

کارکنان داخلی روزانه در محل هستند. آنها مستقیماً با سایر اعضای تیم و احتمالاً مشتریان شرکت تعامل دارند.

فریلنسرها به ندرت کاری را که انجام می دهند فقط برای دریافت حقوق انجام می دهند. آنها خدماتی را که انجام می دهند ارائه می دهند زیرا در آنها عالی هستند و تجربه زیادی دارند. آنها همچنین معمولاً به کار خود و هر تخصصی که ممکن است داشته باشند بسیار علاقه مند هستند.

در حالی که قطعاً هیچ مشکلی در استخدام کمک تمام وقت در خانه وجود ندارد، برای بازاریابان مدرن مهم است که بدانند این دیگر تنها گزینه آنها نیست.

نویسندگان محتوا، طراحان گرافیک، ویراستاران و متخصصان سئو عالی به راحتی از طریق بازارهای آزاد برتر پیدا می شوند. یک مالک یا مدیر کسب و کار می تواند به راحتی در صورت نیاز کمک استخدام کند و فقط برای کارهایی که نیاز دارد بپردازد.

بسته شدن

بیایید آنچه را که باید بدانید هنگام بررسی شغل آزاد در مقابل داخلی برای تصمیم گیری صحیح و آگاهانه، مرور می کنیم.

به این دلایل، نیازی به توضیح دادن فرد در مورد سیاست‌ها و شیوه‌های شرکت قبل از آماده شدن برای کار روی یک پروژه جدید نیست.

نکته: کارمندان داخلی گران هستند

در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید هنگام انتخاب بین فریلنسر در مقابل داخلی برای تیم بازاریابی آینده خود در نظر بگیرید.

  • هزینه های استخدام
  • مهارت یا تجربه لازم
  • الزامات مدیریت پروژه
  • محدوده کار مورد نیاز

مزایا و معایب استخدام فریلنسر

در اینجا چند مزایا و معایب وجود دارد که باید هنگام فهمیدن اینکه آیا این بهترین مناسب برای یک نقش است، در نظر بگیرید شما هستید به دنبال پر کردن تیم موجود خود هستید.

PRO: شما می توانید رو در رو تعامل کنید

این پست را با وارد کردن ایمیل خود در زیر دانلود کنید

هنگام انتخاب بین فریلنسر در مقابل کارمند داخلی چه نکاتی را باید در نظر گرفت

برای مشاغل، به ویژه مشاغل بلندمدت، استخدام یک کارمند داخلی اغلب منطقی‌تر است. معمولا زمانی است که فرد نیاز به درک کاری صمیمانه از نحوه عملکرد شرکت شما دارد.

در نهایت، تصمیم فریلنسر در مقابل کارمند داخلی برای هر شرکت، تیم بازاریابی و پروژه متفاوت خواهد بود. اما در بسیاری از موارد، برون سپاری وظایف به فریلنسرها در اکثریت قریب به اتفاق موارد منطقی تر است.

گاهی اوقات یک پروژه بازاریابی نیاز به تخصص یا تجربه خاص دارد – چیزی ضروری و غیرقابل مذاکره. اما در بسیاری از موارد، حضور یک کارمند تمام وقت برای پوشش شکاف استعدادی که می تواند به راحتی توسط یک فریلنسر برطرف شود، غیرعملی است.

نه تنها متخصصان امروزی متوجه شده اند که دیگر نیازی به کار برای شخص دیگری برای کسب درآمد خوب (به عنوان کارمند) ندارند، بلکه شرکت ها کاملاً از مزایای کار با فریلنسرهای با استعداد آگاه هستند.

اگر شرکت شما مانند اکثر شرکت‌ها باشد، احتمال اینکه حداقل چند کارمند تمام وقت در لیست حقوق و دستمزد خود داشته باشید بسیار خوب است. برخی از نقش ها در یک شرکت واقعاً توسط کارمندان سنتی به بهترین شکل انجام می شود.

به عبارت دیگر، استخدام یک فریلنسر برای یک پروژه احتمالاً به معنای داشتن یک متخصص کارکشته در کار است که احساس می‌کند شخصاً در کاری که انجام می‌دهند سرمایه‌گذاری شده است – رویایی که برای هر شرکت یا تیم بازاریابی به حقیقت پیوست.

CON: ممکن است تاخیرهای ارتباطی وجود داشته باشد

بر اساس تحقیقات، بیش از 50 درصد از نیروی کار آمریکا تا سال 2027 از کارگران آزاد تشکیل خواهد شد، بنابراین این یک منبع عظیم استعداد برای استفاده است. اما واقعاً انتخاب مناسبی است شما شرکت – تیمی از مترجمان آزاد یا کارمندان سنتی داخلی؟

این روزها، به جرات می توان گفت که اقتصاد گیگ با سرعت زیادی و با دلایل موجه در حال رشد است.

برخی از با استعدادترین متخصصان خارج از کشور، مشاغل آزاد را به مشاغل سنتی ترجیح می دهند و می توانند به شرکت شما در رسیدن به اهداف خود کمک کنند (حتی در مواقعی بهتر از یک تیم داخلی).

در اینجا نگاهی دقیق تر به بزرگ ترین مزایا و معایب برای در نظر گرفتن داریم.

PRO: فریلنسرها مقرون به صرفه تر هستند

استعدادهای فریلنسری فراوان و نسبتاً ارزان است، به ویژه در مقایسه با هزینه های استخدام یک کارمند تمام وقت. و شما با فریلنسرها به صورت پروژه به پروژه کار می کنید، بنابراین فقط برای کمکی که نیاز دارید هزینه پرداخت می کنید.

PRO: فریلنسرها راه های مناسبی برای پر کردن شکاف استعدادها هستند