به برنامه جدید Jetpack Mobile بروید – WordPress.com News

تا به حال، برنامه وردپرس شامل طیف وسیعی از ویژگی های جت پک است که بر مدیریت، رشد و نگه داشتن برگه ها در سایت شما متمرکز شده است. در اوایل مارس 2023، ما برنامه وردپرس را برای تمرکز بر اصول نوشتن و انتشار ساده‌سازی می‌کنیم. به عنوان بخشی از آن به روز رسانی، ویژگی های Jetpack خواهد بود حذف شده از برنامه وردپرس و فقط در برنامه Jetpack موجود است. برای ادامه استفاده از ویژگی‌های Jetpack مورد علاقه‌تان، امروز به برنامه Jetpack بروید.

چرا دو برنامه وجود دارد؟

پس از نصب برنامه Jetpack، به شما توصیه می کنیم برنامه وردپرس را حذف کنید. مدیریت سایت شما در هر دو برنامه در حال حاضر پشتیبانی نمی شود و ممکن است منجر به مشکلاتی مانند تداخل داده شود که بهتر است از آنها اجتناب شود.

در اینجا نحوه مقایسه این دو برنامه، ویژگی به ویژگی آمده است:

امکانات برنامه وردپرس اپلیکیشن جت پک
نوشته ها ایکس ایکس
صفحات ایکس ایکس
رسانه ها ایکس ایکس
نظرات ایکس ایکس
تنظیمات سایت ایکس ایکس
آمار ایکس
خواننده ایکس
اطلاعیه ایکس
گزارش فعالیت ایکس
جت پک اجتماعی ایکس
پشتیبان گیری از Jetpack ایکس
جت پک اسکن ایکس
منوها ایکس
مردم ایکس
تم ها ایکس

برای تغییر یکپارچه به برنامه Jetpack از برنامه WordPress، این مراحل را دنبال کنید:

  1. مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه وردپرس را نصب کرده اید.
  2. برنامه Jetpack را برای iOS یا Android دانلود کنید.
  3. برنامه را باز کنید و به طور خودکار با تمام داده ها و تنظیمات خود، از جمله محتوای ذخیره شده محلی، پست های ذخیره شده و سایر تنظیمات برگزیده درون برنامه، وارد سیستم خواهید شد.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما در مورد دو روش متمایز برای استفاده از وردپرس در حال حرکت، تجدید نظر و طراحی کردیم:

  • برنامه Jetpack بصری و رایگان است و تجربه کامل وردپرس را در جیب شما قرار می دهد، چه تازه کار در انتشار در اینترنت باشید یا یک کهنه کار باتجربه. شما تمام ابزارهای ضروری را که با برنامه وردپرس ارائه می شود، به علاوه مجموعه ای از ویژگی ها برای رشد سایت خود دریافت می کنید. با Reader محتوا و انجمن های جدید را کشف کنید، عملکرد سایت خود را در آمار پیگیری کنید و از نظرات و واکنش ها با اعلان ها مطلع شوید. امروز می توانید برنامه Jetpack را دانلود کنید.
  • برنامه به روز شده وردپرس بر اصول اولیه نوشتن و انتشار تمرکز خواهد کرد. اگر با پشتیبانی از ویرایش آفلاین و امکان آپلود رسانه مستقیماً از دوربین گوشی خود فقط به دنبال ابزارهای ضروری برای انتشار در حین حرکت هستید، این ممکن است بهترین برنامه برای شما باشد.

با برنامه جدید Jetpack، همچنان می‌توانید بر روی انتشار تمرکز کنید، اما با انبوهی از مزایای دیگر مانند آمار، اعلان‌ها و موارد دیگر.

ما اینجا هستیم تا جابجایی از برنامه WordPress به برنامه Jetpack را تا حد امکان راحت کنیم. از حمایت مستمر شما متشکریم و اگر سوالی دارید با ما در میان بگذارید.


ما خوشحالیم که از شما می شنویم و به روز رسانی برنامه ها برای رفع نیازهای شما ادامه خواهیم داد. لطفا با هر گونه سوال یا بازخورد در مورد این پست نظر دهید.

از کدام اپلیکیشن استفاده کنم؟

به 97,357,114 مشترک دیگر بپیوندید

ماه گذشته شما را با اپلیکیشن موبایل جدید Jetpack آشنا کردیم. امروز می‌خواهیم اطلاعاتی در مورد برخی از تغییرات آتی در برنامه وردپرس به اشتراک بگذاریم و تفاوت‌های اصلی بین برنامه‌های WordPress و Jetpack را بررسی کنیم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است. ما اینجا هستیم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنیم.

چه چیزی در برنامه وردپرس تغییر می کند؟

وردپرس در بیش از یک رنگ ارائه می شود و برای همه چیز از خبرنامه گرفته تا وبلاگ، برنامه های سازمانی گرفته تا شبکه های انتشار پربازدید استفاده می شود. پس از گوش دادن به بازخورد طیف متنوعی از کاربران و جامعه گسترده‌تر وردپرس، مشخص شد که دو مجموعه اصلی از انتظارات در مورد اینکه یک تجربه وردپرس تلفن همراه باید چگونه باشد وجود دارد.

با برنامه جدید Jetpack، همچنان می‌توانید روی انتشار تمرکز کنید، اما از مزایای اضافی مدیریت سایت و ابزارهای رشد قدرتمند نیز برخوردار خواهید بود. استفاده از برنامه رایگان است. هنگامی که تغییر را انجام دادید، همه همان ویژگی‌هایی را که با برنامه وردپرس از آن لذت می‌برید، در همان جا، بدون هزینه اضافی، خواهید یافت.

چگونه می توانم به برنامه Jetpack سوئیچ کنم؟