تبلیغات در گوگل – بهین مبتکران ایده (بهیدو)

یعنی میتوان گفت که برای یک کسب و کار واقعاً تخصصی (مثلاً یک کسب و کار که دستگاه پمپ بتن میفروشد ) عملاً هیچ روش تبلیغات دیگری جز گوگل را نمیتوان تصور کرد. مثلاً دفتر شما ساعت ۹ صبح شروع به کار میکند و ۵ عصر تعطیل میشود؛ بنابراین، بعد از آن ساعت کسی نیست تا پاسخگوی تماسها باشد و هزینه شما هدر میرود. این قابلیتها به شما کمک میکند که به بهترین شکل پول خود را مدیریت کنید و مطمئن شوید که هیچ هزینهای هدر نرفته است. پس باید مطمئن شوید که تبلیغ خود را به بهترین شکل تنظیم میکنید و يا انجام آن را به متخصصان اين کار در شرکت داري بسپاريد. در واقع روند کار گوگل ادز به صورت یک سیستم پیشنهاد و مناقصه است که در آن یک مبلغ حداکثر پیشنهادی برای کلیک روی تبلیغات تان ارائه میکنید. یک «کمپین اکسپرس» که به شما در کل روند کمی کمک خواهد کرد- برای بازاریابان جدید بسیار راحت است. معمولا در پلتفرمهای ایرانی ضعیف عمل میکنند و شما در مطلبی که مربوط به آلودگی هوا باشد تبلیغات دیگری را میبینید.

هیچ فرم دیگری از جستوجو باعث نمیشود که تبلیغ شما نمایش داده شود. از طرفی میزان کلیک کردن روی آن، علاوه بر مورد فوق، تحت تأثیر عوامل دیگری نیز هست. وقتی شما به عنوان یه تبلیغ کننده کیورد موردنظرتون رو شناسایی کردین و دیگه میخواین برای اون مزایده انجام بدین، گوگل اون کلید واژهای که تو اکانت شما بیشترین میزان پیشنهاد رو داره و به چیزی که به مزایده گذاشته شده هم مربوطه رو پیدا میکنه و بیرون میکشه و وارد مزایده میکنه! یک مزیت شبکه نمایشی میزان دسترسی آن است. ما طوری برای شما موضوعات را دستهبندی کردهایم که هر زمان به هر مبحث آن نیاز داشتید، با مراجعۀ سریع به این مقاله، موضوع مورد نظرتان را پیدا و در مورد آن بخوانید. در این بخش میتوانید نوع محتوای خود را مشخص کنید و با انتخاب لیبل ها و گزینه های مختلف، توصیفی از ویدیو برای گوگل داشته باشید. در نتیجه، گوگل هدف گذاری را به گونه ای گسترش می دهد که قیمت نهایی همچنان در محدوده های مشخص شده باقی بماند. همزمان با افزایش سرعت دسترسی به اینترنت در سراسر دنیا و گسترش انتشار و مشاهده فایل های ویدئویی تسط کاربران، استفاده از این رسانه در دنیای تبلیغات در قالب آگهی ها و تبلیغات ویدیویی ویدئویی نیز گسترش یافته است.

با ارائه یک آگهی به راحتی میتوانید بالاتر از نتایج ارگانیک صفحه اول گوگل قرار بگیرید. میلیونها کسب و کار با استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز به صورت آنلاین تبلیغ میکنند تا مشتریان جدیدی کسب کرده و تجارت خود را گسترش دهند. را مردم همچنین می پرسند این تابع توسط SEO، SEM و بازاریابان برای گسترش جستجو برای یافتن ایدههایی برای ایجاد محتوای جدید و تولید کلمات کلیدی استفاده میشود که ممکن است رتبهبندی شوند و در منطقه قطعههای ویژه Google ظاهر شوند. همچنین با استفاده از این شبکۀ تبلیغاتی، میتوانید کمپینهای ریمارکتینگ بسیار موثر و جذابی راهاندازی کنید (در مورد مبحث بسیار جذاب ریمارکتینگ، در آیندۀ نه چندان دور بطور مفصل توضیح میدهیم). و البته هر افزونه یک امتیاز بندی با 5 ستاره نیز دارد. مسئله اصلی در این علم این است که یک ترجمه خوب از زبان مبدأ به زبان مقصد صورت گیرد که معنا و مفهوم را به خوبی انتقال دهد. ترجمه یک مطالعه ی علمی، اثر هنری، فرضیه تحقیقاتی یا مهارت فنی، یا شاخه ای از زبان شناسی و یا ادبیات است؟

تبلیغات در گوگل موضوعی که این روز ها سر زبان ها افتاده است و همه را به سمت خود فرا می خواند. با این تفاوت که تبلیغ کنندگان می توانند با استفاده از وب سایت های دیگر، تبلیغ خود را به مخاطب بزرگتری نمایش دهند. با توجه به تحریمها و عدم امکان استفاده از تومان، ناچاریم از ارزهای خارجی مانند درهم امارات، دلار آمریکا، دلار استرالیا، لیر ترکیه و… با توجه به توسعه و افزایش کسب و کارهای اینترنتی میتوانید از شرکتهای مجری تبلیغات گوگل ویژه استارتاپ ها مانند شرکت ادستیتو کمک بگیرید. هدف از این روش تبلیغاتی، افزایش ورودی، جلب توجه کاربر، معرفی محصولات و برندینگ، نصب اپلیکیشن، ثبتنام در سایت، دانلود و… مرجعی با استفاده از آن بتوانید بهترین مسیر و روش تبلیغ در گوگل ادز را پیدا کنید. ما در يکي از خدمات بسيار تخصصي در شرکت داري ( خدمات مديريت بي همتا )، با روشهای تبلیغاتی زیادی سر و کار داریم تا فروش شما را افزايش بدهيم و بارها و بارها بازخورد هر کدام از آنها را بررسی کردهایم. شرکت ادستیتو با کمترین دستمزد و مناسبترین تعرفه با کمک اکانت گوگل ادز یا اکانتهای مدیریت شده به پیشرفت کسب و کار شما کمک میکند.

• 66 درصد از خریداران، خرید آنلاین را به جای خرید از مراکز خرید یا فروشگاهها را ترجیح میدهند. در غیر این صورت، اگر برای اولینبار است که از گوگل ادز استفاده میکنید یا اینکه نیاز به راهاندازی کمپین گوگل ادز و خرید اکانت گوگل ادز دارید، از بین پلنهای تعرفه تبلیغات گوگل ادز یکی را انتخاب کنید. حالا فرقی ندارد که کابر در گوگل مپ چیزی جستجو کند یا گوگل پلی. شما میتوانید اپلیکیشنهای مشخصی را (که البته باید در گوگل پلی وجود داشته باشند) هدفگیری کنید و محتوای تبلیغاتی خودتان را در آنها نمایش دهید. شما میتوانید تبلیغ خودتان را در کانالها یا حتی ویدیوهای مشخصی از سایت یوتیوب نمایش دهید. آنها یک عبارت یا سوال – شناخته شده به عنوان کلمه کلیدی- را تایپ می کنند و سایت شما را از نتایج نمایش داده شده توسط گوگل انتخاب می کنند. آیا شرکت در یک بوت کمپ برنامه نویسی شما را برنامه نویس می… به لطف وجود این نوع از تبلیغ، دیگر نگران نباشید که آیا اندازۀ بنر شما مناسب همۀ دستگاههای کاربر هست یا نه! این موضوع کاملا به این بستگی دارد که تبلیغ شما در چه سایتی نمایش داده میشود و آیا موضوع و مخاطبهای آن سایت با سایت شما مطابقت دارد یا خیر.

در این سری آموزشی میخواهیم صفر تا صد تبلیغات در گوگل ادز را قدم به قدم به شما آموزش دهیم تا با خیالی راحت به سراغ استفاده از این روش تبلیغاتی بروید و مطمئن شوید سرمایۀ شما در هدفمندترین حالت ممکن هزینه میشود. همچنین شما میتوانید قیمت تک تک کلمات را هم به صورت دستی و با میل خودتان تعیین کنید و مطمئن شوید که بابت هر کلیک، هزینۀ معقولی پرداخت میکنید. همچنین به شما خواهم گفت که چرا نباید چنین ابزاری را رد کنید و چگونه می توانید سود خود را با آن افزایش دهید. با این حال، توضیح مختصر و ساده راجع به کمپین میدهیم: کمپینها در گوگل ادز شامل مجموعهای کلمات کلیدی و متن تبلیغ هستند که یک سری تنظیمات را باید برایشان تعریف کنید. هدف اصلی ما در این سری آموزشی، پرداخت به تبلیغات در شبکۀ جستجوی گوگل است. همانطور که در قسمتهای بعدی این سری آموزشی خواهید دید، پاسخ این سوال مثبت است.

بنابراین، در زیر مقالاتی را مشاهده خواهید کرد که به طور کامل مسائل خاصی را در مورد موضوع آشکار می کند. ارتباط بیشتری با متن اصلی تبلیغات گوگل شما داشته باشد، ازین جهت شما نمره کیفی بالاتری را خواهید گرفت. ما در این قسمت به شما میگوییم که چطور بدون نصب افزونه بلاک کننده تبلیغات و تنها با بخش منو تنظیمات، پاپ آپهای کروم را غیر فعال کنید یا فقط به وبسایتهای خاصی این جازه را بدهید. همچنین در قسمت Setting و با اضافه کردن سایتهای مختلف میتوانید تبلیغات آنها را غیر فعال کنید. نهایتاً قسمت مربوط به Block pop-up windows را فعال تبلیغات در گوگل کنید.

تنها بخشی از کارهای قسمت پذیرش است که وقتی تبلیغات آموزشگاه هم به آن اضافه شود، متوجه میشویم به زمان و هزینه زیادی نیاز داریم. این امر به شما امکان می دهد بدون نیاز به افزایش قیمت پیشنهادی، کلیک و تبادل بیشتری دریافت کنید. مقاله مورد نیاز خود را انتخاب کنید و با دقت مطالعه کنید. البته قرار هم نیست شما صفر تا صد این مقاله را مطالعه کنید. ادستیتو به عنوان یکی از بهترین شرکتهای مجری تبلیغات گوگل با استفاده از کلمات کلیدی مناسب به شما کمک میکند که در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. این نوع از تبلیغ هم بصورت نوشته است، با این تفاوت که هدف شما از این تبلیغ افزایش ورودی به سایت نیست. در پایان، ذکر این نکته را الزامی میدانيم که چون گوگل سرویس تبلیغاتی خود را در ایران تحریم کرده است، هر گونه اشتباه در پرداختها و مسائل مالی شما ممکن است منجر به مسدود شدن حساب شما گردد. برای درک بهتر موضوع، بد نیست بدانید که در صنفی مثل آژانسهای هواپیمایی بخصوص در روزهای قبل از تعطیلات، ممکن است همزمان بیش از 30 آژانس مسافرتی روی کلمۀ «خرید اینترنتی بلیط» تبلیغات انجام بدهند.

شما میتوانید زمان و روزهای مورد نظر خود برای نمایش تبلیغ را مشخص کنید. در شبکه نمایش گوگل GDN یا همان تبلیغات بنری گوگل، آگهی شما از طریق مکانهایی که سایر سایتها در اختیار گوگل قرار دادهاند به نمایش درمیآید. Ryan Krane که یک مشاور فیتنس در لوس آنجلس است، از طریق تبلیغات گوگل، آمار بازدیدکنندگان سایت خود را دو برابر کرد. این آگهی PPC که در حال اجرا است، راهی عالی برای جذب مشتریان (کارفرمایان) بالقوه است. مثلا اگربودجه روزانه رو ۵۰ دلار تنظیم کنید بعد از تموم شدن بودجه دیگه کسی آگهی شما رو نمیبینه . آگهی های شناور پس از نمایان شدن به صورت اتوماتیک بر روی صفحه درخواستی کاربران، در مدت زمان معینی (به طور معمول 5 تا 30 ثانیه) خود به خود بسته می شوند.

حالت اول زمانی است که بیننده حداقل 35 ثانیه از ویدیوی شما را مشاهده یا روی آن کلیک کند (CPV bidding). ایمیل: در ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی، محصول کسبوکار مورد نظر یا سایر مطالب مرتبط با آن، از طریق ایمیل با کاربران هدف به اشتراک گذاشته میشود. کسانی که از طریق گوگل ادز کسب و کار خود را تبلیغ می­کنند، این امکان را دارند که کاربران را در دو شبکه (شبکه جستجو و شبکه نمایشی) مورد هدف قرار می­دهند. فرض کنیم شما به تازگی یک سایت برای آژانس هواپیمایی خود راهاندازی کردهاید و میخواهید از طریق این سایت تورهای گردشگری خود را به فروش برسانید و پول خوبی به جیب بزنید.

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ایران هاست، برای راهنمایی شما در انتخاب پلان های تبلیغات گوگل ادوردز با شما همراه خواهند بود. با این حال، سیستم تشخیص داد که آنها باید از نظر منافع نزدیک باشند. اگر شما یک آژانس مسافرتی داشته باشید، چه اشکالی دارد که این 9000 نفر، سایت شما را هم در میان نتایج جستجو ببیند و تعداد زیادی از آنها وارد سایت شما شوند؟ به شما قول میدهيم که در هر صنفی هم که باشید، باز هم به سهم خودتان از این بازار سود کنید. ما به شما خواهیم گفت که چطور توانستیم برای مشتریهای خود، حتی در پررقابتترین حوزهها هم نتایج عالی بگیریم و شما را به دانشی مسلح میکنیم که کلید برد شما در نبردهای گوگلی خواهد بود. خیر. شما در تعداد انتخاب کلمات کلیدی هیچ محدودیتی ندارید ولی کارشناسان ما باتوجه به بیزینس شما و تحلیل بازار رقابتی شما کلمات مناسب به شما پیشنهاد می دهند. گوگل ادوردز، سیستمی است که گوگل برای کمک به شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ ایجاد کرده است. زیرا در حال حاضر، پرکاربردترین و موثرترین روش تبلیغات گوگل در ایران محسوب میشود.

تبلیغات چاپی مؤثرترین تبلیغ برای مشاغل است زیرا حول یک مخاطب هدف که شخصاً آگهیها را از طریق، روزنامهها و نامههای تبلیغاتی دریافت میکنند ، شکل میگیرد. در حالی که در سال ۲۰۰۹ در امریکا هزینهی صرف شده در تبلیغات آنلاین ۲۲ میلیارد دلار در برابر ۲۷ میلیارد دلار برای تبلیغات روزنامهها بود، این ارقام در سال ۲۰۱۰ به مقدار برابرِ ۲۵ میلیارد دلار رسیدند. حتی با گرانی دلار تبلیغ در گوگل به شکل بهینه، همچنان حرف اول را می زند. با شما هستيم و به اميد فشردن دست هاي شما و عقد قراردادهاي همکاري برد برد براي طرفين انتظار مي کشيم. بلکه این نصب اپلیکیشن و رتبه تبلیغات گوگل علاوه بر هزینه پیشنهادی یا همان قیمت مزایده، به نمره کیفی اپلیکیشن شما و وبسایت شما نیز بستگی دارد. امروزه همه مالکان سایتها به دنبال افزایش مشتریان یا افزایش بازدیدکنندگان وبسایت خود هستند. 4 – گوگل ادز فروش شما را در لحظه افزایش میدهد! به کمک شبکۀ نمایش، شما میتوانید تبلیغ خودتان را به مشتریان جدیدی که به محصولات و خدماتتان علاقه دارند نمایش دهید. راهکارهای زیادی برای تبلیغات در گوگل وجود دارند. اما امکان نمایش تبلیغهای متنی نیز در این شبکه وجود دارد.