تم های جدید WordPress.com برای جولای 2023 – اخبار WordPress.com

BSoJ یک تم وبلاگ ساده الهام گرفته از “صفحه آبی مرگ” بدنام است که پس از یک خطای مرگبار در سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ظاهر می شود. این نسخه حال و هوای بسیار شادتری به آن صفحه می دهد.

صفحه آبی اصلی مرگ.

اگر می خواهید با وبلاگ خود سر و صدایی جسورانه ایجاد کنید، این یک تم عالی برای استفاده است.

طرح‌های ممتاز بدون پرداخت هزینه اضافی برای مشتریان در طرح Premium یا بالاتر در دسترس هستند. تم های پولی محصولات شخص ثالثی هستند که می توان آنها را با قیمت 79 دلار در سال خریداری کرد.

می‌توانید با رفتن به صفحه «موضوعات»، که در منوی سمت چپ داشبورد WordPress.com خود در زیر «ظاهر» قرار دارد، همه تم‌های ما را کاوش کنید. یا می توانید روی زیر کلیک کنید:


برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


یکی از معانی کلمه ژاپنی سازمان بهداشت جهانی “منشا” است. به این ترتیب، این موضوع بازنمایی بیوگرافی از کار شما را ارائه می دهد.

برای نصب هر یک از تم های بالا، روی نام تم مورد علاقه خود کلیک کنید، که شما را مستقیماً به صفحه نصب می برد. سپس روی دکمه «فعال کردن این طرح» کلیک کنید. همچنین می‌توانید روی «Open live demo» کلیک کنید، که یک نسخه قابل کلیک و قابل پیمایش از تم را برای شما نمایش می‌دهد.

Lineup یک تم الهام گرفته از فن‌زین‌های DIY دهه 90 است که ورودی‌ها را با تایپوگرافی و رنگ برجسته فهرست می‌کند. طراح ما در مورد این موضوع خاطرنشان کرد که او واقعاً در روزهای جوانی به پانک هاردکور علاقه داشت و عاشق خواندن در مورد آنها در فانزین ها بود. آنها خام، خام و اغلب با یک رنگ چاپ می شدند.

اگر می خواهید نوستالژی کلاسیک دهه 90 را به ردپای آنلاین خود اضافه کنید، موضوع BSoJ را در نظر بگیرید.

در حالی که طراحی ما متن سفید نمادین را روی آبی نگه می‌دارد، از یک جفت فونت زنده‌تر از Anonymous Pro و Josefin Sans استفاده می‌کند. اندازه فونت عمدا کوچک است (معادل 14 پیکسل برای متن بدنه) و روی یک ستون باریک (حداکثر عرض 400 پیکسل) قرار دارد.

این تم احتمالا برای همه مناسب نیست، اما اگر پانک راک زیبایی شناسی شما باشد، Lineup عالی است.

پسندیدن بارگذاری…

ستون سمت چپ مشکی چسبنده است – باعث می شود مسیریابی همیشه قابل مشاهده باشد – بنابراین فقط ستون سمت راست اسکرول می شود. اگر خودمان نگوییم، این یک طراحی نسبتاً چشمگیر و همه کاره است.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


طراحی نمونه کارها ساده Kigen ساده است: صفحه اول دارای یک گالری در بالا است، به دنبال آن یک ستون با پیوندهایی به رسانه های اجتماعی و همچنین فضایی برای محتوای “درباره” یا “بیو” شما وجود دارد. فونت، Newsreader، حسی کلاسیک را منتقل می کند و در عین حال احساس معتبری را حفظ می کند.

ما مقداری بازیگوشی به حاشیه پایین اضافه کرده ایم، که یک الگوی به راحتی قابل تغییر یا جابجایی است.

به 100389005 مشترک دیگر بپیوندید

تیم WordPress.com همیشه بر روی ایده های طراحی جدید کار می کند تا وب سایت شما را زنده کند. جدیدترین مضامین موجود در کتابخانه ما را که دارای گزینه های زیبای جدید با در نظر گرفتن وبلاگ نویسان و سازندگان است، بررسی کنید.


Lineup فقط از سیاه و قرمز استفاده می کند و بیشتر متن عمداً همان اندازه فونت بزرگ است. به همین دلیل، عرض محتوای پیش فرض بیشتر از حد معمول است (940 پیکسل حداکثر). علاوه بر این، همه تصاویر با یک فیلتر دوتن ظاهر می شوند.

Jinjang یک موضوع وبلاگ با طرح بندی 50:50 تقسیم شده است که از مفهوم فلسفی چینی یین یانگ الهام گرفته شده است. واضح و پررنگ است و از فونت بزرگی در سراسر تم استفاده می کند.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


Optimismo با الهام از یک بروشور پارتی ریو بریتانیا در اواخر دهه 80، یک موضوع وبلاگ ساده با زیبایی شناسی جسورانه است. این موضوع دارای یک صفحه اصلی تا حدی غیرعادی است که پنج عنوان آخرین پست وبلاگ را به همراه یک عنوان بزرگ و عنوان سایت نمایش می دهد. ما معمولاً با طرح‌های تراز چپ پیش می‌رویم، اما می‌خواستیم کمی قوانین خود را زیر پا بگذاریم و با Optimismo در مرکز قرار گرفتیم.