تم های جدید WordPress.com برای جولای 2023 – اخبار WordPress.com

پسندیدن بارگذاری…

تیم WordPress.com همیشه بر روی ایده های طراحی جدید کار می کند تا وب سایت شما را زنده کند. جدیدترین مضامین موجود در کتابخانه ما را که دارای گزینه های زیبای جدید با در نظر گرفتن وبلاگ نویسان و سازندگان است، بررسی کنید.


یکی از معانی کلمه ژاپنی سازمان بهداشت جهانی “منشا” است. به این ترتیب، این موضوع بازنمایی بیوگرافی از کار شما را ارائه می دهد.

Optimismo با الهام از یک بروشور پارتی ریو بریتانیا در اواخر دهه 80، یک موضوع وبلاگ ساده با زیبایی شناسی جسورانه است. این موضوع دارای یک صفحه اصلی تا حدی غیرعادی است که پنج عنوان آخرین پست وبلاگ را به همراه یک عنوان بزرگ و عنوان سایت نمایش می دهد. ما معمولاً با طرح‌های تراز چپ پیش می‌رویم، اما می‌خواستیم کمی قوانین خود را زیر پا بگذاریم و با Optimismo در مرکز قرار گرفتیم.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


Lineup یک تم الهام گرفته از فن‌زین‌های DIY دهه 90 است که ورودی‌ها را با تایپوگرافی و رنگ برجسته فهرست می‌کند. طراح ما در مورد این موضوع خاطرنشان کرد که او واقعاً در روزهای جوانی به پانک هاردکور علاقه داشت و عاشق خواندن در مورد آنها در فانزین ها بود. آنها خام، خام و اغلب با یک رنگ چاپ می شدند.

می‌توانید با رفتن به صفحه «موضوعات»، که در منوی سمت چپ داشبورد WordPress.com خود در زیر «ظاهر» قرار دارد، همه تم‌های ما را کاوش کنید. یا می توانید روی زیر کلیک کنید:


Jinjang یک موضوع وبلاگ با طرح بندی 50:50 تقسیم شده است که از مفهوم فلسفی چینی یین یانگ الهام گرفته شده است. واضح و پررنگ است و از فونت بزرگی در سراسر تم استفاده می کند.

در حالی که طراحی ما متن سفید نمادین را روی آبی نگه می‌دارد، از یک جفت فونت زنده‌تر از Anonymous Pro و Josefin Sans استفاده می‌کند. اندازه فونت عمدا کوچک است (معادل 14 پیکسل برای متن بدنه) و روی یک ستون باریک (حداکثر عرض 400 پیکسل) قرار دارد.

به 100389005 مشترک دیگر بپیوندید

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


طرح‌های ممتاز بدون پرداخت هزینه اضافی برای مشتریان در طرح Premium یا بالاتر در دسترس هستند. تم های پولی محصولات شخص ثالثی هستند که می توان آنها را با قیمت 79 دلار در سال خریداری کرد.