تم های جدید WordPress.com برای فوریه 2024 – اخبار WordPress.com

تم های جدید WordPress.com برای فوریه 2024 – اخبار WordPress.com

پنج مورد از تم های جدید مورد علاقه ما.

تیم WordPress.com همیشه بر روی ایده های طراحی جدید کار می کند تا وب سایت شما را زنده کند. جدیدترین مضامین موجود در کتابخانه ما را بررسی کنید، از جمله گزینه‌های عالی برای گیمرها، نویسندگان و هر کس دیگری که در وب ایجاد می‌کند.


این تم به سبک مجله با در نظر گرفتن وبلاگ نویسان بازی ساخته شده است، اما به اندازه کافی همه کاره است که برای تقریباً هر نوع امپراتوری رسانه ای نوظهور به خوبی کار می کند. با استفاده از یک طرح وبلاگ نویسی کلاسیک، ما فناوری مدرن وردپرس – بلوک ها، سبک های جهانی و غیره – را با زیبایی نوستالژیکی که به روزهای اولیه اینترنت گوش می دهد، ترکیب کرده ایم.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


چه شما یک ناظر معمولی باشید یا یک پیرو سرسخت باران یا درخشش، هواداری برای بسیاری از مردم چیزهای زیادی معنی می دهد. آلز یک تم عالی برای شرح بخشی از شخصیت شماست. با در نظر گرفتن محتوای ورزشی متمرکز شده است، چیدمان، یک ظاهر طراحی و الگوهای استفاده شده، همگی به این طاقچه صحبت می کنند. همانطور که گفته شد، وردپرس به اندازه کافی همه کاره است که اگر احساس کلی Allez را دوست دارید، به راحتی می توان آن را برای تلاش خاص شما سفارشی کرد.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


Strand یک موضوع خبرنامه و وبلاگ ساده با طرح بندی تقسیم شده، شبیه به Poesis است. ما فرم اشتراک خبرنامه را در ستون چسبنده سمت چپ قرار دادیم تا همیشه قابل مشاهده و در دسترس باشد. این یک طراحی ساده است، اما برای نویسنده مینیمالیستی که تاکید بیشتری بر کلمات دارد تا رویه بصری، آن را بسیار دوست داریم.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


این تم وبلاگ نویسی با الهام از دنیای نمادین Minecraft و Minetest (یک موتور بازی منبع باز) طراحی شده است تا تجربه همهجانبه این بازی ها را تکرار کند. در حالی که ذات قلمروهای مجازی را در بر می‌گیریم، همچنین می‌خواستیم اطمینان حاصل کنیم که موضوع بدون توجه به محتوایی که میزبانی می‌کند، با زیبایی‌شناسی Minecraft همخوانی دارد.

در قلب Bedrock یک اشاره نوستالژیک به چیدمان وبلاگ کلاسیک است که با بافتی متمایز “موزاییک” آمیخته شده است. نوار کناری با اطمینان در هر صفحه قرار دارد و چند عنصر قدیمی مانند یک ابر برچسب، یک وبلاگ و پست‌های اخیر را در خود جای می‌دهد که همگی با لمس جذابیت بازی ارائه شده‌اند. اگر این موضوع با شما صحبت می کند، همین امروز آن را امتحان کنید.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


Nook یکی دیگر از تم های وبلاگ نویسی است که بوم لذت بخشی را برای پروژه های DIY شما، دستور العمل های خوشمزه و الهامات خلاقانه ارائه می دهد. همچنین افزودن محصولات یا دوره های پولی به راحتی قابل توسعه است. هدف ما در اینجا ایجاد یک ظاهر زیبا و جاودانه با حس گرما و آشنایی بود. تایپوگرافی و پالت رنگ دارای عناصر با کنتراست بالا هستند که آرامش و راحتی را تداعی می کنند.

برای مشاهده نسخه ی نمایشی این موضوع اینجا را کلیک کنید.


برای نصب هر یک از تم های بالا، روی نام تم مورد علاقه خود کلیک کنید، که شما را مستقیماً به صفحه نصب می برد. سپس روی دکمه «فعال کردن این طرح» کلیک کنید. همچنین می‌توانید روی «Open live demo» کلیک کنید، که یک نسخه قابل کلیک و قابل پیمایش از تم را برای شما نمایش می‌دهد.

تم‌های ممتاز برای استفاده بدون هزینه اضافی برای مشتریان در طرح Explorer یا بالاتر در دسترس هستند. مضامین شریک، محصولات شخص ثالثی هستند که می‌توان آنها را با قیمت 79 دلار در سال خریداری کرد.

می‌توانید با رفتن به صفحه «موضوع‌ها» که در منوی سمت چپ داشبورد WordPress.com خود در قسمت «ظاهر» قرار دارد، همه تم‌های ما را کاوش کنید. یا می توانید روی زیر کلیک کنید:


به 105.6 میلیون مشترک دیگر بپیوندید