جدید در خبرنامه – کسب درآمد با اشتراک های پولی – WordPress.com News

خبرنامه همیشه در حال توسعه است و ما همیشه در حال اصلاح طرح، تجربه، و پیشنهادات برای نویسندگان، پدیدآورندگان و ناشران مانند شما هستیم. ما همگی گوش‌شنوای ایده‌های شما برای گام‌های بعدی خود در آسان‌تر کردن انتشار و کسب درآمد از کار افراد بیشتری هستیم، بدون اینکه مانعی برای شروع کار داشته باشیم.


ثبت نام در خبرنامه سریعترین راه برای نوشتن، انتشار و گسترش مخاطبان شما از ابتدا است. و اگر از پلتفرم دیگری جابجا می شوید؟ نگران نباشید، می‌توانید مشترکین موجود را در طول فرآیند راه‌اندازی همراه خود بیاورید.

یک سایت موجود را با ویژگی های خبرنامه تقویت کنید

همه ما قصد داریم به نویسندگان و پدیدآورندگان قدرت و انعطاف‌پذیری بدهیم تا کارها را به روش خودشان انجام دهند.

از زمان اولین انتشار آن در دسامبر گذشته، ما در حال بهبود خبرنامه WordPress.com هستیم تا نیازهای نویسندگان و سازندگان را در همه جا برآورده کنیم. اکنون ما یک به‌روزرسانی بزرگ را معرفی می‌کنیم — امکان افزودن اشتراک‌های پولی و محتوای ممتاز، هر برنامه‌ای که دارید. از جمله طرح رایگان.

چه به فکر راه‌اندازی یک خبرنامه پولی از ابتدا باشید یا آماده باشید که خبرنامه فعلی خود را ارتقا دهید، زمانی بهتر از اکنون وجود ندارد.

در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

  1. وارد داشبورد WordPress.com خود شوید.
  2. در بخش Tools بر روی “Earn” کلیک کنید.
  3. برای شروع دریافت پرداخت ها، یک حساب Stripe راه اندازی کنید (یا حساب موجود خود را متصل کنید).
  4. برنامه پرداخت خود را برای تعیین هزینه اشتراک و سرعت خود پیکربندی کنید.

اما لازم نیست از صفر شروع کنید. در WordPress.com، هر سایتی می تواند اضافه کند یا به یک خبرنامه تبدیل شود. اگر به افزایش مخاطبان خود فکر کرده اید، الگوهای بلاک اشتراک و خبرنامه را در اختیار دارید تا به سرعت راه اندازی کنید. آنها دوتایی عالی برای تبدیل یک بازدید زودگذر به یک پیوند پایدار هستند.

شروع شدن

سپس، همانطور که خبرنامه شما شکوفا می شود، می توانید در هر زمان که مناسب باشد، از مجموعه ای از پلاگین ها، تم ها و الگوهای طراحی با ارتقاهای مقرون به صرفه استفاده کنید. این بدان معناست که می‌توانید به راحتی از یک خبرنامه رایگان به خبرنامه‌ای که به شما کمک می‌کند تا به درآمد کمک کنید، تبدیل شوید، بدون اینکه احساس کنید توسط یک برنامه سفت و سخت یا ویژگی‌های محدود نوشته شده‌اید.

خبرنامه خود را شروع کنید

با بیش از 20 میلیون ایمیل که هر روز توسط WordPress.com به تقریباً همه کشورهای جهان ارسال می شود، مطمئن باشید که خبرنامه شما به طور قابل اعتماد و ایمن در صندوق ورودی مخاطبان شما قرار می گیرد. و همانطور که مخاطبان شما رشد می کنند، می توانید راحت بنشینید و بدانید که WordPress.com به خوبی با جاه طلبی های شما تنظیم شده است. هر چقدر هم که بخواهید همه چیز را پیش ببرید.

بعدش چی؟

چه زمانی که یک خبرنامه پولی را از ابتدا شروع کنید یا یک خبرنامه موجود را ارتقا دهید، زمانی بهتر از اکنون وجود ندارد.

هنگامی که همه چیز را آماده کردید، معرفی اشتراک های پولی یا گیتینگ محتوا در خبرنامه خود کار ساده ای است. هر زمان که پستی را منتشر می‌کنید، کافی است یک کادر را علامت بزنید تا هر پستی در دسترس همه باشد، فقط برای مشترکین یا فقط کسانی که پول پرداخت می‌کنند.

از انتخاب تم‌های بصری زیبا، سفارشی‌سازی آن‌ها به گونه‌ای که همه چیز بیشتر شبیه شما باشد، یا تبدیل خبرنامه خود به یک وب‌سایت یا فروشگاه کامل، در زمان صرفه‌جویی می‌کنید، هزینه‌ها را کاهش می‌دهید و تعداد لاگین‌ها و برگه‌های مرورگر کمتری برای پیمایش خواهید داشت. نگه داشتن همه چیز زیر یک سقف

اشتراک‌های غیررایگان به طرفداران شما اجازه می‌دهد مستقیماً از هنر، نوشتن یا پروژه شما حمایت کنند. هنگامی که خلاقیت شما مخاطبان شما را مجذوب خود کرد، این احتمال وجود دارد که برخی از آنها با خوشحالی از کار شما حمایت مالی کنند.

و این یک بازی همه یا هیچ نیست. همچنان می‌توانید برای افزایش خوانندگان خود پست‌های رایگان منتشر کنید، راهنمایی‌ها و کمک‌های مالی یک‌باره را فعال کنید، یا برخی از محتوای خود را منحصر به مشترکین نگه دارید.

کنترل خلاقانه تری داشته باشید

خوانندگان شما می توانند هزینه اشتراک را مستقیماً از سایت شما بپردازند، با کارمزد تراکنش کمتر از 10٪ از درآمد در طرح رایگان، که با افزایش سطح شما به طرح های پولی ما کاهش می یابد و به 0٪ کارمزد در طرح تجارت کاهش می یابد. پرداخت‌ها از طریق Stripe پردازش می‌شوند و در کشورهایی که Stripe در حال حاضر پشتیبانی می‌شوند در دسترس هستند.

شما در یک شرکت عالی هستید

پسندیدن بارگذاری…

معامله اینجاست – اکنون می‌توانید خبرنامه خود را بدون خرج کردن یک پنی شروع کنید، مخاطبان خود را افزایش دهید و سپس اشتراک‌های پولی را در هر زمانی به ترکیب اضافه کنید. این یک راه عالی برای کشف شکل خبرنامه شما بدون پرداخت هزینه اولیه است، در حالی که به خوانندگان خود راهی برای حمایت از کار شما در هر نقطه از راه می دهد. اگر می‌خواهید به رشد خود ادامه دهید، برنامه‌های پولی ما هزینه‌های تراکنش کمتر و همه ویژگی‌هایی را که برای مدیریت و مقیاس‌بندی خبرنامه و وب‌سایت خود نیاز دارید، ارائه می‌کنند.

اجازه دهید خوانندگان شما به خلاقیت شما دامن بزنند

به 99,302,202 مشترک دیگر بپیوندید