حالت تمرکز، تبلیغ از جیب شما، و طراحی مجدد بدون ریسک – اخبار WordPress.com

همچنان می‌توانید از قسمت Image Block یا Media Library به Openverse دسترسی داشته باشید.

به 98,461,621 مشترک دیگر بپیوندید

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های نوشتن هیچ ربطی به کلمات ندارد – آن فیلتر کردن نویز (چه به معنای واقعی و چه مجازی) است تا بتوانید تمرکز کنید. ما نمی‌توانیم محیط فیزیکی شما را تغییر دهیم، اما هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا به شما کمک کنیم تا کمی راحت‌تر وارد «منطقه» شوید. وارد حالت بدون حواس پرتی شوید، یک تجربه مینیمالیستی وردپرس که دکمه ها و منوها را حذف می کند.

در WordPress.com، ما همیشه پلتفرم خود را برای انجام کارهای بیشتر تحت فشار قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی چیزهای شگفت انگیزی را ایجاد، طراحی و منتشر کنید.

زمان استفاده از این ویژگی: شما در رستوران هندی مورد علاقه خود منتظر غذا هستید. در حین پیمایش برنامه Jetpack، متوجه افزایش ترافیک در یکی از پست‌های اخیر وبلاگ خود می‌شوید – چیزی در مورد آن با خوانندگان طنین‌انداز می‌شود. تاثیر آن را با تقویت آن برای مخاطبان گسترده تر با Blaze به حداکثر برسانید.

به راحتی تصاویر رایگان را پیدا کرده و اضافه کنید

زمان استفاده از این ویژگی: شما تغییرات سبکی را در قالب صفحه اصلی خود تجربه کردید، اما پس از چند هفته امتحان کردن آن، ظاهر جدید کاملاً درست نیست. برای بازیابی آسان نسخه قبلی قالب، به ویرایش ها بروید.


بیایید بپریم و نگاهی بیندازیم.

بدون حواس پرتی بنویس

زمان استفاده از این ویژگی: شما در جستجوی تصویر مناسب برای استفاده در پست جدید وبلاگ خود هستید. به جای انجام جستجوی Google در یک برگه جداگانه – و خطر استفاده از تصویری که حق آن را ندارید – از Inserter برای جستجو و قرار دادن دقیقاً آنچه نیاز دارید استفاده کنید.

یک جدول زمانی به خوانندگان بدهید

Blaze، پلتفرم تبلیغاتی خود خدمت ما، انتشار اخبار درباره هر آنچه را که می‌نویسید، ایجاد می‌کنید یا می‌فروشید، آسان‌تر از همیشه می‌کند. اکنون می‌توانید با برنامه Jetpack در حال حرکت، Blaze را انجام دهید.

به یک تصویر برجسته برای پست خود نیاز دارید؟ اکنون می توانید تصاویر رایگان را حتی سریعتر پیدا کرده و اضافه کنید. Inserter را باز کنید (دکمه قرمز رنگ “+” در سمت چپ بالای هر پست یا صفحه)، به برگه با عنوان “Media” بروید، روی “Openverse” کلیک کنید و گزینه عالی را از کتابخانه منبع باز مورد علاقه خود بیابید.