خدمات سئو سایت حرفه ای با قوی ترین نمونه کارها

میل چی ابزاری کاملا فارسی است و خدمات آن تا 5000 ایمیل با 500 کاربر، رایگان است. از دیگر امکانات Mangools میتوان به تجزیه و تحلیل لینک، ابزاری برای سنجش دامین آتوریتی و گزارش بکلینکهای سایر وبسایتها، اشاره کرد. Loomly پلتفرم موفقیت برند و ابزاری مناسب برای تیمهای کوچک شبکه اجتماعی است که به دنبال سازماندهی محتوا هستند. این ابزار با موتور جستوجوهای بزرگ مانند گوگل، یاهو و بینگ سازگار است. این ابزار به کاربران اجازه میدهد پروفایل لینک خود و رقبا را مشاهده کنند.

اندازهگیری و تحلیل شبکههای اجتماعی برای شناسایی روندها و مشتریان بالقوه ضروری است. برندسازی ، به تعبیری یک روش بازاریابی است که در آن یک شرکت نام ، نماد یا طرحی را ایجاد می کند که به راحتی متعلق به آن شرکت است. مثلا ویدئو معرفی شرکت یا برند یا خدمات. به عنوان مثال، با «اخبار رسمی» که به عنوان اولین پلتفرم روابط عمومی در ایران آغاز به کار کرده است ، شرکت ها قادرند تحت یک پلتفرم ساده و آماده اقدام به تولید یا سفارش تولید محتوا کنند، آن را از طریق سایت اخبار رسمی منتشر کنند و سپس آن را بین رسانه ها، خبرنگاران و کارشناسان توزیع کنند. وردپرس، سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن بازی است که براساس PHP و MySQL طراحی شده است.

نسخه رایگان این ابزار برای کاربران در دسترس است.

با استفاده از ابزار Moz Open Site Explorer کاربران میتوانند URL مورد نظر خود را وارد کنند و گزارشی مفصل از URLهایی دریافت کنند که به آنها لینک دادهاند. Sprout Social پلتفرم مدیریت شبکههای اجتماعی است و به کسب و کارها کمک میکند تا تقویم محتوایی خود را تنظیم کنند. SendGrid دارای ویرایشگر به صورت کدنویسی و Drag & Drop است. تست A/B، ویرایشگر Drag & Drop، گزارشدهی و طراحی قالب با استفاده از HTML، امکانات دیگر این سرویس بازاریابی است.

متخصص دیجیتال مارکتینگ

Moosend یکی از نرمافزارهای بازاریابی ایمیلی کاربرپسند است و مناسب کسانی است که به تازگی تهیه فهرست ایمیل خود را آغاز کردهاند. اگرچه راههای گوناگونی برای تهیه نقشه سایت وجود دارد، اما نقشه سایت XML رایجترین مورد به حساب میآید. تقویم داخلی، تعیین آخرین مهلت و گردش کاری به زمانبندی و طوفان فکری محتوا کمک میکند. این ابزار کاری بیش از بررسی رتبه وبسایتها را انجام میدهد. اگر بازاریابی محتوایی به درستی انجام شود، سبب افزایش اعتماد به برند میشود و مشتریها جذب و حفظ میشوند. اولین ایده زمانی بسیار بدرد می خورد که از رقیب های خود عقب هستید و می خواهید در بعضی قسمت ها فرصت از دست رفته خود را جبران کنید، در این حال استراتژي دوم حالت تهاجمانه دارد که شما را در شرایط رقابت سنگینی قرار می دهد که رقبای شما در حال حاضر به خوبی آن را انجام می دهند.

دیجیتال مارکتینگ

چند وقت یکبار وب سایت خود را بروز رسانی میکنید؟ همانطور که از عنوان مقاله مشخص است، من قصد دارم روشی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن میتوانید بدون صرف هیچگونه هزینهای، درآمدتان را تا چند برابر افزایش دهید. علاوه بر مواردی که ذکر شد، مهارت­ های تولید چند رسانه­ ای امروزه اهمیت بسیار زیادی نسبت به گذشته دارد و به همین دلیل آشنایی با نحوه تولید فیلم یا پادکست و کار با ابزارهای CMS می تواند به یک کارشناس بازاریابی محتوایی کمک زیادی کند. محتوای شما راهحل(های) پیشنهادیتان را عنوان میکند و باعث میشود مخاطبانتان به مشتریان واجد شرایطتری برای شما تبدیل شوند. علاوه بر ویژگیهای شبکه اجتماعی، ارتباط با کارمندان و مشتریان را نیز تسهیل میکند. اهداف بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟ یکی از چالشهای بازاریاب محتوا، انتخاب بستر و قالب مناسب بر اساس اهداف کلی، ظرفیتهای تولید و نیازهای مخاطبین است. به همین دلیل انتخاب اهداف هوشمند دیجیتال توسط مشاور دیجیتال مارکتینگ امری ضروری قلمداد می شود.

تولید محتوا به مفهوم ایجاد محتوای متنی، صوتی و تصویری و انتشار آن در کانال های مختلف ارتباطی به منظور برقراری ارتباط با مشتری و با هدف آگاه سازی از برند و فروش است. البته این انتهای مسیر نیست و کسی که حوزهی پراهمیت بازاریابی را مدیریت میکند، نهایتا میتواند به جایگاههایی مثل مدیر اجرایی و نهایتا مدیر عامل شرکت برسد. حتی اگر شما یک همکار سئوکار در داخل شرکت خودتون هم ندارید، باز هم میتونید شروع به انجام تغییراتی مثبت کنید که سئو سایت شما را بهبود بده. در نهایت دوباره به این نکته میرسیم که برای داشتن سئو عالی و رتبه خوب، باید شبکهای در هم تنیده از معیارها را رعایت کنید. ابزار Advanced Web Tracking به کاربر اجازه میدهد تا رتبه را هر زمان که نیاز داشت یا به صورت روزانه و هفتگی مشاهده کند. او روزانه مطالبی در مورد تجارت، فناوری و کارآفرینی منتشر میکند.

بازاریابی محتوا

ابزارهایی مانند BidCops و WordStream وجود دارند، که به کاربران در برنامهریزی کلمات کلیدی برای تبلیغات کمک میکنند. نویسنده این کتاب سعی دارد با آموزش الفبای بازاریابی، تولید محتوای مفید و متفاوت را به شما یاد بدهد. هیچکس به اندازه شما در مورد محصولات و خدماتتان اطلاع کافی ندارد، پس این تنها شما هستید که با انتشار محتوایی حرفهای میتوانید کاربران را وارد سایت خود کرده و آنها را تا سبد خرید هدایت کنید. با استفاده از این گزارش میتوانید لینکهای خراب خود را اصلاح کنید. یعنی نیازسنجی را از آن شروع کنیم، بازخورد مخاطبان را ببینیم، بعد آن را اصلاح کنیم. توانستند مخاطبان هدف خود را به سایت شان هدایت کرده و آنها را به مشتری تبدیل نمایند. برخی شرکتهای بزرگ مدیریت هر صفحه ی خود را به یک فرد میسپارند. وب سایت شما باید در تمامی وسایل هوشمند به یک شکل دیده شوند و سرعت بالا آمدن سایت بالا باشد زیرا در غیر این صورت کاربرانی که برای سرچ از تلفن های هوشمند خود استفاده می کنند سایت شما را دنبال نخواهند کرد.

چرا وب سایت من به سئو نیاز دارد؟ سئو به معنای بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو است. یک موقعی هم هست که اصلاً تولید محتوا، تولید محتوای طنز است. پس هر دو را با هم پیش ببرید تا موفق شوید. لایو پخش زنده ای است که بدون محدودیت زمانی و مکانی شما میتوانید در لحظه آن شوید و از خود ویدیو هایی منتشر کنید اما به صورت پست نیست بلکه دقیقا مثل کانال تلویزیونی آنلاین و بر خط خواهد بود. WordStream برای سنجش عملکرد در کانالهای دیجیتال مارکتینگ عالی است.

دیجیتال مارکتینگ چیست

استفاده از ویرایشگری که حاوی راهنمای سئو باشد در حین نوشتن متن عالی است و کاربران را از تکنیکهایی آگاه میکند که باید در حین نوشتن متن رعایت کنند. دیجیکالا مگ از وبسایتهای جانبی دیجیکالا است که با ارائه بهروزترین اخبار در زمینههای تکنولوژی و محصولات جدید توانسته است به یک منبع غنی برای طرفداران تکنولوژیهای جدید تبدیل شود. این رضایت کاربر، توسط گوگل سنجیده میشود و به سئوی شما کمک میکند. اگر در مورد الگوریتم های گوگل تحقیق کرده باشید، می دانید یکی از الگوریتم هایی که به شرکت های کوچک و محلی کمک می کند، الگوریتم کبوتر گوگل است.

با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا، افراد میتوانند وبسایت خود را ایجاد کنند. در ادامه به بررسی ابزارهای کراول وبسایت میپردازیم. مهارت دیگری که بهعنوان پیش نیاز یادگیری سئو تلقی میشود و علاقهمندان باید از این مهارت برخوردار باشند، درک مطلب به زبان انگلیسی است. نسخه رایگان این ابزار برای کاربران در دسترس است. همچنین لازم به ذکر است که این استراتژی در نهایت به اقدامی سود آور جهت جذب مشتری بدل می شود. یا مثلاً اگر کمپینی اجرا کردیم، چقدر برایمان آورده داشته است. فرآیند نمایه سازی یا indexing مرحله ایست که صفحات وب در نتایج جستجو ثبت میشوند. از اوایل سال 2010 بود که افراد با موبایل به جستجو در وب پرداختند. برای مثال میتوان به گزارش نرخ باز شدن ایمیل و نرخ کلیک اشاره کرد. برای مثال تصویری را در اینستاگرام پست میکنید و قبلا در IFTTT حساب کاربری اینستاگرام خود را با حساب کاربری توییتر متصل کردهاید.

در ادامه ابزار های دیجیتال مارکتینگ را بیان میکنیم که به بازاریابی شبکههای اجتماعی کمک میکنند. اتوماسیون ایمیل فقط شما را قادر نمیسازد تا ایمیلهایی را به طور خودکار به مشترکین ایمیل ارسال کنید، بلکه به شما کمک میکند تا فهرست محتواتان را گسترش دهید یا محدود کنید تا خبرنامهها فقط برای کسانی ارسال شوند که میخواهند آنها را در صندوق ورودیشان ببینند. از ویژگیهای این ابزار مارکتینگ میتوان به کمپینهای بدون کد، اتوماسیون ساده و گزارشهای خوانا اشاره کرد. با استفاده از ویژگی «Rebuffer» میتوان پستهای محبوب را در شبکههای اجتماعی دوباره به اشتراک گذاشت. علاوه بر این به کاربران اجازه میدهد تا انتشار محتوای خود را زمانبندی کنند و آن را در چندین پلتفرم به اشتراک بگذارند. این ابزار به کاربران امکان میدهد تا زمان انتشار پستهای خود در شبکههای اجتماعی را برنامهریزی کنند. سایر ویژگیهای میل زیلا شامل قالبهای آماده رایگان، صفحهساز، گزارشدهی و برنامهریزی برای کمپین است.

ویرایشگر Drag & Drop، فرمساز و قیمت مناسب از مواردی است که هنگام انتخاب این پنل باید درنظر بگیرید. پنل ایمیل مارکتینگ پاکت، ابزاری کاملا فارسی است که قالبهای آماده متنوعی به کاربران ارائه میدهد. بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید از بازاریابی محتوا برای ایجاد یک مارک معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید که در طولانی مدت به نفع شماست. بینگینگ در نتفلیکس ، جلسات طولانی در یوتیوب و پلت فرم جدید IGTV در اینستاگرام را در نظر بگیرید که در آن ها می توانید فیلم های طولانی تری را آپلود کنید تا مطالب بیش تری نسبت به یک استوری بگویید. ابزارهایی مانند Audiense به شرکتها کمک میکند تا مخاطبان را شناسایی و تقسیمبندی کنند. با استفاده از این ابزار میتوان مخاطبان را براساس رفتار آنها هدف گرفت و ایمیلهای مرتبطتر برای آنها ارسال کرد. اگر استراتژی خود را به صورت مداوم مورد بررسی قرار دهید، میتوانید مطمئن باشید که همگام با نیازهای مشتری پیش میروید و چیزی را از قلم نمیاندازید.

برای مثال فهرستی برای کمپینهای محتوایی داریم که باید به اعضای تیم محول و برای آنها یادآوری ارسال شود. از دیگر امکانات این وبسایت میتوان به ارائه تجزیه و تحلیل در زمینه لینکسازی اشاره کرد. میزان تاثیر گذاری لینکهای ورودی به وبسایت، به میزان اعتبار وبسایت مبدا، مرتبط و وابسته است. درضمن بهترین کلمات کلیدی کمپینهای تبلیغاتی نیز در این گزارش بیان شده است. اینجا می خواهیم باهم با بهترین نرم افزارهای سئو برای کامپیوتر و موبایل آشنا شویم. تا اینجا با بهترین سرویسهای ایمیل خارجی آشنا شدیم. در این بخش، میخواهیم بهترین دورههای آنلاین رایگان را به شما معرفی کنیم که میتوانید برای تقویت مهارتهای بازاریابی دیجیتال خود، از آنها بهره ببرید. در پاسخ باید بگوییم که تنها هدف گوگل جلب رضایت کاربر و تبلیغ در گوگل با شانار نمایش بهترین سایتهاست. بعلاوه، تصاویر با افزایش تعامل کاربر و دسترسی به وب سایت شما، به تلاش های سئوی شما اعتبار می بخشند. چرا که متخصص به شما کمک میکند یک سایت سئو فرندلی را طراحی کنید.

قبل از پستگذاری، به این فکر کنید که میخواهید برند خود را به فالورها یادآوری کنید؟ داشبورد این ابزار تمام معیارهای اصلی گوگل ادز، بینگ و حتی اکانت فیسبوک را به صورت نمودار درمیآورد. در طراحی وبسایت با استفاده از وردپرس باید بدانید که هسته اصلی این پلتفرم بر اساس اصول سئو طراحی شده است. لینکسازی یکی از اجزای اصلی سئو وبسایت و برای حضوری موفق وبسایت در فضای دیجیتال مورد نیاز است. به دلیل اهمیت آشنایی با بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing 2021 فرادرس اقدام به انتشار فیلم آموزشی در این رابطه کرده است که لینک آن در ادامه آورده شده است. تولید محتوای جذاب و به روز منجر به جلب اعتماد مشتری میشود. وبسایت Backlinko در زمینه ارائه خدمات بهینهسازی وبسایتها برای موتورهای جستجو فعال است و وبلاگ آن، محتوای بسیار باکیفیت و معتبری را در زمینه سئو و بازاریابی دیجیتال در اختیار کاربران قرار میدهد.

بنابراین استراتژی محتوا، به بیانی ساده یعنی هدف کسبوکار از انتشار محتوا، به عنوان مثال شاید هدف از تولید یک محتوای بهخصوص ترغیب کاربران به خرید یک محصول یا خدمت باشد و محتوای دیگری با هدف برندسازی و برای شناختهشدن برند تولید شده باشد، بنابراین استراتژی محتوا در هر کسبوکاری با توجه به اهداف و چشمانداز کسبوکار کاملا متفاوت است. اکنون انجام پروسههای دیجیتال مارکتینگ سادهتر از همیشه است و فارغ از نوع و حوزه کار، هر شرکت و کسبهای میتواند از دانش این حوزه برای رشد خود و درآمد خود سود ببرد؛ البته به شرطی که ورود به این حوزه از ابتدا با فکر و استفاده از علم متخصصین آن اتفاق افتد! در مورد اینکه این کارهای سئو چیست باید بگوییم گوگل سایت بزرگی است که برای آن مهمترین چیز کاربرانی هستند که از آن استفاده می کنند و گوگل همیشه الگوریتم های خود را رهب صورتی آپدیت نگه می دارد که کاربران در راضی کننده ترین حالت خود باشند و از نتایجی که به آنها ارائه می شود راضی باشند.