دوره ICDL “فنی حرفه ای” ️ هزینه + مدرک +زمان کلاس

Vmware workstation رایج ترین نرم افزار است که ایجاد و اجرای ماشین های مجازی در لپ تاپ یا رایانه x86 شما را تسهیل می کند. در حال حاضر Vmware workstation به نسخه 12 ارتقاء یافته است و نصب آن روی رایانه های شخصی و لپ تاپ ها آسان است. برای درک بهتر VMware باید ابتدا با مفهوم مجازی سازی و رایانش ابری آشنا شوید.

سپس می‌توانید اسلایدشو خود را بر روی یک تصویر بزرگ به نمایش در بیاورید یا آن را به عنوان یک سند گرافیکی برای خودتان ذخیره نمایید. اگر  احساس می کنید در محل کار یا تحصیلات خود به این نرم افزار و کار با آن احتیاج پیدا می کنید، بهتر است به فکر ثبت نام در آموزش ICDL باشید. نرم افزارهای کاربردی آفیس از مهمترین نرم افزارهایی هستند، که هر کاربر رایانه باید کار با آن ها را بلد باشد. در ادامه توضیحات مربوط به این دوره خواهید دید که کدام یک از نرم افزارهای این مجموعه در دوره آموزش ICDL تدریس خواهند شد. در سال ۱۹۹۵ ، انجمن جوامع حرفه های انفورماتیک اروپا (CEPIS) یک گروه ویژه تحت حمایت مالی اتحادیه اروپا ایجاد کرد که هدف آن، دستیابی به روشی برای ارتقای سطح مهارتهای IT در سراسر اروپا بود. این گروه ویژه در سال ۱۹۹۵ و اوایل ۱۹۹۶ ، آزمونهای آزمایشی، برگزار کردند تا اینکه سرانجام در آگوست سال ۱۹۹۶ ، گواهینامه اروپایی راهبری کامپیوتر (ECDL) در سوئد ارائه و به تدریج در سراسر اروپا و سپس در سطح بین المللی مطرح شد.

آموزش ICDL فنی و حرفه ای

دوره آموزشي و مدرک MCSE دوره و مدرکي است که  شرکت مايکروسافت بجای دوره و مدرک MCITP به فراگيران و دانش پذيران خود ارائه کرده است. فراگيران پس از پشت سر گذاشتن 4 مرحله از دوره هاي آموزشي مورد نظر موفق به دريافت مدرک MCSA شده و پس از تکميل دوره هاي آموزشي موفق به دريافت مدرک MCSE خواهند شد. در دنيای مدرن امروز که انجام ساده ترين و پيش پا افتاده ترين امور نيازمند آشنایی با ابزارهای مدرن و کامپيوتری است می توان ادعا کرد که عدم آشنایی با اصول و مبانی پایه کامپيوتر برابر با بی سوادی، کم سوادی و نا توانی افراد محسوب می شود.

  • اما تمایل دارند با شرکت در یک دوره معتبر بین المللی و دریافت گواهی نامه آن، دانش کامپیوتری مورد نیاز در جامعه امروزی را فرا بگیرند.
  • مدرک icdl جهاد دانشگاهی اصفهان که در پایان دوره به شما اعطا می‌شود، برای ورود به بازار کار معتبر است، قابلیت ترجمه را دارد و میزان مهارت‌ها و توانایی‌های شما را هنگام کار کردن با آموزشگاه ICDL آپادانا در تبریز کامپیوتر نشان می‌دهد.
  • در بخش اول که به عنوان اطلاعات شناخته می‌شود، شما توانايي انجام امور پايه را برای جستجو در وب را با استفاده از نرم‌افزارهاي كاربردي و موتورهاي جستجو یاد می‌گیرید.
  • امروزه یادگیری مهارت های هفتگانه کامپیوتر یا همان ای سی دی ال امری ضروری به حساب می آید و آموزش مهارت های هفتگانه icdl جزو مهم ترین توانایی مورد نیاز برای شروع آموزش کامپیوتر از پایه است.
  • 3- مهارت در کار با اینترنت Internet مانند جستجو در اینترنت و وبگردی، ایمیل، دانلود، ثبت نام و…

دوره ICDL “فنی حرفه ای” ️ هزینه + مدرک +زمان کلاس

بنابراین شرکتی که در نظر دارد به نیروی انسانی یا کارمندان خود آموزش دهد باید اطمینان حاصل کند، پولی که به این برنامه اختصاص داده است، به خوبی صرف می شود. بطور حتم شرکت در دوره های مختلف، بدون دریافت گواهینامه موجب دلسردی کارفرمایان و کارمندان، خواهد شد. امروزه گواهینامه بین‌المللی آی سی دی ال “ICDL” نماد تسلط فرد در کار با کامپیوتر بوده و در تمامی کشورهای دنیا مورد پذیرش و الزامی می باشد. گواهینامه فوق طبق استاندارد اروپا، “ECDL” یا گواهینامه کاربری کامپیوتر در اروپا نامیده می شود. این دوره برای افرادی طراحی شده است که هیچ آشنایی با رایانه نداشته و یا از اطلاعات مختصری برخوردارند. اما تمایل دارند با شرکت در یک دوره معتبر بین المللی و دریافت گواهی نامه آن، دانش کامپیوتری مورد نیاز در جامعه امروزی را فرا بگیرند.

آموزش ICDL با مدرک فنی و حرفه ای

از طرف دیگر، همانگونه که پیشتر گفته شد، در کلاس آموزش ICDL مهارت های هفتگانه آموزش داده می شود. لازم به ذکر است که محتواهای آموزشی به دوبخش مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شود. کلاس ICDL با اساتید مجرب و کیفیت بالا نکته جالبی که در همین ابتدای کار باید به آن اشاره داشت این است که برای شرکت در کلاس های ICDL نیازی به گذراندن پيش نياز خاصی نیست و اين کلاس برای بسياری از دوره های آموزشی پيشرفته به عنوان پيش نياز به حساب می آید. آموزشگاه عصرنخبگان در جهت آموزش بهتر کامپیوتر از پایه، دوره های مناسب برای نوجوانان رده سنی 12 الی 17 سال نیز برگزار کرده است. برای اطلاع از زمانبندی و شرکت در این دوره های ویژه با ما در ارتباط باشید. شما می توانید تمامی سرفصل هایی که در دوره آموزشی icdl به صورت کامل تدریس می شود را در بخش زیر مطالعه فرمایید.