راهی جدید برای شعله ور کردن رشد شما در WordPress.com – WordPress.com News

مرحله 3: تاریخ های خود را انتخاب کنید و بودجه خود را تعیین کنید. تبلیغ خود را تا 28 روز اجرا کنید. همانطور که بودجه و تاریخ خود را به‌روزرسانی می‌کنید، به شما می‌گوییم که با چند نفر دیگر تماس خواهید گرفت.

حالا شما در آن خواهید بود جادوگر کمپین Blaze.

از طرف دیگر، هنگام مشاهده پست یا لیست صفحه در داشبورد WordPress.com خود، روی بیضی ها (سه نقطه) در کنار هر پست/صفحه جداگانه کلیک کنید تا منوی جدیدی ظاهر شود، سپس روی «ارتقای با Blaze» کلیک کنید.

مرحله 1: تبلیغ خود را طراحی کنید جادوگر به طور خودکار محتوای شما را به یک تبلیغ زیبا قالب بندی می کند، اما شما می توانید تصویر و متن را هر طور که دوست دارید تنظیم کنید.

وقتی تبلیغ شما اجرا شد، می‌توانید عملکرد آن را در برگه «کمپین‌ها» در صفحه تبلیغات بررسی کنید.

اگر وب سایت شما در WordPress.com میزبانی شده است، به این آدرس بروید wordpress.com/advertising و وب سایت خود را انتخاب کنید — لیستی از پست ها و صفحات اخیری که می توانید تبلیغ کنید را مشاهده خواهید کرد. اگر سایت وردپرس شما در WordPress.com میزبانی نمی شود، می توانید از طریق افزونه Jetpack از Blaze استفاده کنید.

معرفی Blaze. محتوای سایت خود را به تبلیغات تمیز و قانع کننده ای تبدیل کنید که در میلیون ها سایت در WordPress.com و Tumblr اجرا می شود.

به 97,369,151 مشترک دیگر بپیوندید

ما برای راه‌اندازی این ویژگی جدید قدرتمند هیجان‌زده هستیم و مشتاق دریافت بازخورد هستیم. اگر در مورد آن سؤالی دارید، چالش هایی در حین استفاده از آن، یا ایده هایی برای بهتر کردن آن دارید، لطفاً آنها را با تیم ما در میان بگذارید. ما مطمئن می شویم که یک شخص واقعی همه بازخوردها را می خواند و به طور خستگی ناپذیر کار می کنیم تا مطمئن شویم که این ابزار چیزی ارزشمند است شما.


به همین دلیل است که ما مشتاقیم Blaze را معرفی کنیم، ابزار جدیدی که به هر کسی که وبلاگ وردپرسی دارد اجازه می‌دهد تنها با چند کلیک در WordPress.com و Tumblr تبلیغ کند. چگونه؟ با تبدیل محتوای سایت خود به تبلیغات تمیز و قانع کننده ای که در شبکه میلیون ها وبلاگ ما اجرا می شود.

بلیز چگونه کار می کند

در WordPress.com ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای ساده‌تر و تاثیرگذارتر ساختن و اجرای وب‌سایت شما (و سرگرم‌کننده‌تر!) هستیم.

پسندیدن بارگذاری…

مرحله 4: تمام کنید و پرداخت کنید. ما ممکن است کمترین قیمت تبلیغات را در صنعت ارائه دهیم، اما از محتوای شما نیز با سیستمی که توسط Verity و Grapeshot پشتیبانی می شود محافظت می کنیم. بنابراین خیالتان راحت باشد که بدانید تبلیغات شما فقط در جایی که قرار است نمایش داده می شود – و هیچ جا احساس غریبی نمی کنید.