رسانه های اجتماعی خود را با یک پیوند جدید در صفحه بیو شارژ کنید – WordPress.com News

امروز با یک دامنه .link رایگان با هر طرح پولی یا فقط با 0.99 دلار برای ثبت دامنه .link جدید شروع کنید. ما متعهد به سرمایه گذاری روی سازندگان هستیم! با w.link برنده شوید!

پسندیدن بارگذاری…

آیا می خواهید قبل از پریدن بیشتر بدانید؟ این مقاله را در مورد تمام نکات و ترفندهایی که برای شما آماده کرده ایم بخوانید.


لینک در سایت‌های Bio که توسط w.link طراحی شده‌اند، برای بهترین عملکرد در وب و موبایل، با زمان بارگذاری فوق‌العاده بهینه‌سازی شده‌اند. ما می‌دانیم که رسانه‌های اجتماعی یک کار 24 ساعته است، بنابراین سرورهای ما که هرگز نمی‌خوابند تضمین می‌کنند که کسب‌وکار ادامه دارد (حتی زمانی که شما در خواب هستید!) و ما می‌توانیم وقتی محتوای شما ویروسی می‌شود، ترافیک را به راحتی مدیریت کنیم.

کمک به برنده شدن سازندگان محتوا

هنگامی که یک URL در w.link انتخاب کردید، به سادگی طرح خود را انتخاب کنید، تصویر نمایه خود را آپلود کنید، اطلاعات سایت خود را تغییر دهید و پیوندهای خود را اضافه کنید. در عرض چند دقیقه لینک خود را در بیو راه اندازی خواهید کرد!

به‌عنوان یک سازنده، می‌دانیم که چقدر تلاش و زمان صرف یافتن مخاطبان مناسب و تکمیل پیشنهاد شما می‌شود. ما می دانیم که شما در حال حاضر چندین ضرب الاجل و کانال را مدیریت می کنید، با افزایش رقابت به هر کجا که نگاه می کنید. ما می‌خواستیم مدیریت عملیات خود را برای شما آسان‌تر کنیم و در عین حال مطمئن شویم که می‌توانید به همه کانال‌ها و جریان‌های درآمد موجود خود پیوند دهید.

لینک خود را به راحتی در Bio تنظیم کنید

هنگامی که پیوند منحصر به فرد خود را به نمایه های اجتماعی خود اضافه کردید، می توانید ترافیک و آمار را از داشبورد WordPress.com خود نظارت کنید.

یک نام دامنه .link و صفحه Link in Bio با دادن مکانی برای میزبانی همه پیوندهای شما، رسانه های اجتماعی شما را افزایش می دهد.

همچنین می‌توانید Paypal، فروشگاه‌های آمازون، فروشگاه تجارت الکترونیک و سایر ویژگی‌هایی را تعبیه کنید که به شما امکان می‌دهد به کسب درآمد ادامه دهید.

ما تعداد پیوندهایی را که می‌توانید داشته باشید محدود نمی‌کنیم، بنابراین هر زمان که محصول، پیشنهاد یا سایت جدیدی برای اشتراک‌گذاری دارید، می‌توانید پیوندی را تعویض کنید و ما پیوندها و ترافیک قدیمی شما را حفظ خواهیم کرد. از طرف دیگر، می توانید هر تعداد لینک جدید که نیاز دارید به لینک در سایت بیو خود اضافه کنید.

دامنه ای که با عملکرد بی نظیری همراه است

به 97,365,548 مشترک دیگر بپیوندید