رنگ پلاستیک مزایا و معایب رنگ پلاستیک رنگ های پلاستیک اکسیر پرگاس | alborzpainting

یک نمونه از رنگ پلاستیک برای رنگ کاری روی دیوار روغنی را خدمات نقاشی ساختمان با هم می‌بینیم. استفاده از رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان بخصوص برای رنگ آمیزی سطوحی مثل سقف ساختمان یا ديوار گچي بسیار کاربرد دارد. تنوع رنگ و قیمت مناسب آن امکان تهیه

بهترین رنگ برای دیوار خانه و نقاشی ساختمان در حالت کلی را آسان کرده است. اما با وجود اینکه این نوع رنگ قابل شستشو نیست و نمونه‌های مختلف کاغذ دیواری و انواع رنگ‌های نوین با قابلیت و مزایای بیشتر به بازار رنگ آمده‌اند، هنوز رنگ پلاستیک کاربرد‌های زیادی دارد. رنگ های پلاستیک در درجات کیفی مختلفی تولید می شوند که با توجه به کیفیت این رنگ ها تست شست و شو آن ها متفاوت است که در این میان بالاترین مقاومت را رنگ تمام پلاستیک نسبت به رنگ نیم پلاستیک داراست.

  • اما اگر سطح شما به خوبی زیرسازی نشده باشد، هر یک کیلو گرم از رنگ پلاستیک، ۳ تا ۴ متر از سطح را پوشش می دهد.
  • همانگونه که ذکر شد قبل از انجام نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک، باید زیرسازی را به درستی و دقیق انجام دهید و در صورت نیاز، یک لایه رنگ آستر نیز زده باشید.
  • از آنجا که رنگ پلاستیک مبتنی بر آب است به خوبی به سطح براق رنگ روغنی نمی چسبد بنابراین باید تا آنجا که ممکن است سطح براق را از روی آن جدا کرد.
  • بنابراین بهترین گزینه برای رنگ آمیزی اون محل ها، رنگ پلاستیک است.

وقتی از غلتک و پیستوله برای رنگ آمیزی پلاستیک استفاده میشه، رنگ حالت مخملی پیدا میکنه و باعث زیبایی سطح میشه. رنگ پلاستیک چیست؟
رنگی که تو مدلهای مختلف رنگ ساختمانی مورد توجه قرار گرفته. ساختار این رنگ امولسیون و ماده اصلییش لاتکس که حاوی ذرات پلاستیکی میکروسکوپی چسب، بتونه، رنگدانه که درون آب حل میشه.

از این رنگ ها هم چنین می توان در ریزه کاری ها، کارهای چوبی ابتدایی، سنگ تراشی ، گچ و بتن های داخلی و آستانه های پنجره استفاده کرد. در بسیاری موارد در نقاشی ساختمان نیاز به استفاده از طیف رنگی خاصی است که این طیف رنگی در بازار برای خرید وجود ندارد و باید به طور دستی ساخته شود. پوشرنگهای پلاستیک عمدتا به رنگ پایه سفید در بازار عرضه می شوند که به واسطه مادر رنگ پلاستیک می توان طیف عظیمی از رنگ پلاستیک با تنوع رنگ بالا ایجاد کرد. مادر رنگ پلاستیک آیسافام دارای فام های آبی، زرد، قرمز، سبز، گل ماش و مشکی می باشد و میتوان با ترکیب این رنگ با رنگ های مختلف به طیفی گسترده از انواع رنگ ها دست یافت.

رنگ پلاستیک پارس بهار درجه یک کد 410- گالن 5 کیلویی

از گذشته تاکنون، نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک یکی از متداول‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های رنگ‌آمیزی ساختمان بوده است. این روش به دلیل هزینه کمتر به صرفه و اقتصادی بوده و همچنین به سادگی و با سرعت بیشتری انجام می‌پذیرد. به دلیل ترکیب این نوع رنگ با آب، بوی زننده و تند کمتری دارد و با سرعت بیشتری خشک می‌شود. برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با نحوه آماده سازی رنگ پلاستیک تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

قبل از اجرای رنگ پلاستیکی دیوار، چه کارهایی باید انجام بدیم؟!

نسبت ترکیب رنگ به آب نیز معادل 6 کیلو آب به ازای هر 10 کیلو رنگ است. رنگ های پلاستیک معمولاً غلظت بالایی دارند و دو ساعت زمان لازم است تا کاملاً در آب حل شوند. ⦁ پس از ترکیب رنگ با آب، محلول باید صاف شود (با استفاده از صافی). مواد ته‌نشین شده را دوباره به سطل برگردانده و پس از ترکیب با آب، مجددا از صافی عبور دهید. توصیه می‌شود که برای بتونه‌کاری از ترکیب رنگ اکریلیک خالص استفاده شود.

روغن زیر کار پایه آب تنسر 3 لیتری – گالن(3لیتری)

رنگ پلاستیک مزایا و معایب رنگ پلاستیک رنگ های پلاستیک اکسیر پرگاس | alborzpainting