سس مخفی برای پشتیبانی ستاره ای WordPress.com – اخبار WordPress.com

پسندیدن بارگذاری…

مهندسان شادی ما واقعاً یک گروه استثنایی هستند، از غواصی در سفارشی سازی و بهینه سازی وردپرس تا تسلط بر هنر عیب یابی. آنها محصولات ما را در داخل و خارج می شناسند، به ویژه به این دلیل که تمام ویژگی های جدید ما را آزمایش بتا می کنند و به عنوان “سفیران محصول” از طرف شرکت عمل می کنند. شما.

متعهد به فراتر رفتن و فراتر رفتن

در نهایت، معنای این کار برای شما این است: اجازه دهید خلاقیت خود را بی‌نتیجه کند و بدون ترس تمام تلاش‌های وبلاگ‌نویسی و ساخت وب‌سایت خود را آغاز کنید. اگر چه ما امکانات فوق العاده را تمام کرده ایم، می توانید مطمئن باشید که مهندسان شادی ما به شما کمک کرده اند!


به 99,864,184 مشترک دیگر بپیوندید

در پست امروز، بررسی خواهیم کرد که چگونه این انسان های باورنکردنی، پشتیبانی فنی WordPress.com را به یک تجربه منحصر به فرد لذت بخش تبدیل می کنند.

مهندسین خوشبختی دانا و در سطح جهان

نگاهی به پشت پرده پشتیبانی مشتری ما بیندازید.

آنچه واقعاً این افراد را متمایز می کند، اشتیاق تزلزل ناپذیر آنها برای فراتر رفتن از مدل پشتیبانی معمول است. در اینجا هیچ پاسخ کوکی وجود ندارد. مهندسان شادی در درک چالش‌های فردی کاربران، پرسیدن همه سؤالات صحیح، و ایجاد راه‌حل‌های متناسب با هدف یا مسئله منحصر به فرد شما متخصص هستند.

چه با یک سؤال فنی تماس بگیرید یا فقط به الهام بخشی نیاز داشته باشید که از چه موضوعی برای وبلاگ پخت خود استفاده کنید، HEs ما با خوشحالی به همه سؤالات شما در مورد وردپرس پاسخ خواهند داد.

پرورش یک جامعه یادگیری پر جنب و جوش

سیستم پشتیبانی WordPress.com شما نیازی به شروع یا پایان با کمک یک به یک مهندسان شادی ندارد. از طریق انجمن‌ها، وبینارها، کلاس‌های رایگان و کتابخانه پشتیبانی بی‌نظیر، HEs ما وردپرس را رمزگشایی می‌کند، و همچنین ایده‌های خلاقانه و الهام‌بخشی برای موفقیت ارائه می‌کند.

مهندسان شادی، یا “HEs” (همانطور که ما آنها را در دفتر دیجیتال می نامیم)، فقط کارکنان پشتیبانی کارآمد شما نیستند که یک اسکریپت کلمه به کلمه برای دنبال کردن ارائه می کنند. اشتیاق آنها برای کمک به کاربران برای حرکت در دنیای گسترده وردپرس، همراه با دانش بی نظیر آنها از این پلتفرم، آنها را به یک دسته منحصر به فرد فوق العاده تبدیل می کند.

بیایید به دنیای پشتیبانی WordPress.com بپردازیم، جایی که یک گروه خاص از سوپراستارها همه تفاوت را ایجاد می کنند: مهندسان خوشبختی متخصص ما!

تیم ما نه تنها مستقیماً از طریق انجمن‌ها، رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و چت با مشتریان در تعامل است، بلکه نقش مهمی در ایجاد جامعه‌ای پر رونق دارد که یادگیری، همکاری و ارتباط را تقویت می‌کند.

ما به این واقعیت افتخار می کنیم که مهندسان شادی ما در سراسر جهان زندگی می کنند و در 60 کشور و 18 منطقه زمانی مختلف زندگی می کنند، که بدون توجه به محل اقامت شما، امکان دسترسی 24 ساعته و 7 روز هفته را فراهم می کند. برای مشتریان بین المللی ما، تعداد کمی از شرکت ها می توانند همان سطح پشتیبانی مستقیم را ارائه دهند.

سفر برای تبدیل شدن به یک مهندس شادی