سیم آرماتوربندی مفتول سیاه قیمت خرید و فروش سیم آرماتوربندی سیم قالب بندی حصار آنلاین | foulka

نوع دیگر سیم آرماتوربندی، سیم آرماتور بندی غیر فابریک بوده و از ضایعات کنار ورق آهن در صنایع فلزی استفاده می مفتول فولکا شود. به این نوع سیم آرماتور بندی، سیم آرماتور بندی از نوع تسمه نیز می گویند. این نوع سیم آرماتور بندی در بازار به نام سیم آرماتوربندی درجه دو یا معمولی است.

  • این
    تسمه ها در پروسه نورد همراه با حرارت دهی در
    کوره و کشش به قطر 1.5 میلیمتر رسیده و به سیم آرماتوربندی تبدیل میشود.
  • نحوه مسلح کردن بتن به این صورت است که یکسری میلگرد یا خاموت را با آرایش خاصی در کنار هم چیده و تثبیت می کنند و اطراف آن را با بتن پر می کنند تا خشک شده و مستحکم شود .
  • چنانچه نیازمند راهنمایی و مشاوره در خصوص خرید مفتول سیاه آرماتوربندی  هستید می‌توانید از طریق شماره تماس با کارشناسان مجموعه حصار آنلاین تماس حاصل فرمایید.

سیم آرماتور بندی ایرانی به دو شکل فابریک و غیر فابریک تولید می شود که در غیر فابریک از تسمه های فلزی برای ساخت تولید می شود ولی در نوع فابریک از میلگرد سایز 6 استفاده می شود. سیم آرماتوربندی از نظر سایز از ضخامت ۱/۵ میلی‌متر شروع شده و تا حدود ۴/۵ میلی‌متر در بازار وجود دارند. مفتول سیاه آنیل شده black annealed wire سیم آرماتور 1.5 فابریک یا مفتول پخته شده ، مفتولی است که از حرارت دادن مفتول صنعتی تا دمای 900 درجه سانتیگراد در شرایط خلاء در کوره آنیل تولید می گردد. مفتول آرماتوربندی به علت دارا بودن انعطاف بالا و مقاومت پیچشی خوبی که دارد در گره خوردن و پیچیده شدن نمی شکند . لذا به راحتی می توان آن را به دور انواع میلگرد پیچانده و گره زد که آرماتور بندها این عمل را به وسیله انبرهای مخصوص انجام می دهند . این مفتول ها دارای دوام بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی هستند که این امر به استحکام سازه کمک می کند .

کاربرد مفتول سیاه آرماتوربندی

4 نوع مفتول پرطرفدار از این محصول شامل 1.2 میلی‌متر، 2.5 میلی‌متر، 3 میلی‌متر و 4 میلی‌متر است. قیمت سیم آرماتوربندی یا مفتول سیاه در هر یک از این ابعاد متفاوت است. به طور کلی هر کدام از این ضخامت‌ها با نا‌م‌های دیگری شناخته می شوند. چرا که ضخامت‌های خاص از این سیم برای قالب بندی و نجاری کاربرد دارد.

مفتول سیاه در تولید توری‌های دیگری مانند توری حصاری، توری پرسی و… نیز به کار برده می شود. برای تولید مفتول سیاه به روش آنیل، میلگردهای کلاف ساده سایز 5.5 تا 8 میلی‌متر توسط دستگاه کشش مفتول به صورت مفتول‌هایی با ضخامت 1.2 تا 6 میلی‌متر در می‌آیند. سپس در کوره در حرارت 800 تا 900 درجه سانتی‌گراد و شرایط خلا پخته می‌شوند. برای برخی از کاربردها همچون توری و فنس بافی، بافت سیم‌خاردار، نجاری و کشاورزی از مفتول‌های سفت با انواع سایز و ضخامت استفاده می‌شود. وزن واحد این سیم مفتول نیز صرفاً به ضخامت آنها بستگی دارد ولی وزن هر کلاف آنها اصولا بیشتر از نوع قالب بندی و آرماتوربندی است. هر کلاف سیم آرماتوربندی فابریک سلفون پیچ 20 تا 25 کیلوگرم وزن دارد.

این دستگاه در عرض یک ثانیه می‌تواند عمل گره بندی را در سیم آرماتور انجام دهد. این دستگاه مزایای زیادی دارد و در وقت و زمان شما صرفه‌جویی می‌شود. نوعی مفتول آرماتوربندی آنیل شده black annealed wire با نام تجاری مفتول پخته شده نیز وجود دارد. سیم آرماتوربندی را از جنبه‌های متفاوتی دسته‌بندی می‌کنند که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

لاماری ایما X به بازار می‌آید

سیم آرماتوربندی مفتول سیاه قیمت خرید و فروش سیم آرماتوربندی سیم قالب بندی حصار آنلاین | foulka