قدرت هدرهای سفارشی را کشف کنید – اخبار WordPress.com

یک حضور آنلاین متمایز ایجاد کنید که نشان دهنده برند شما باشد و شما را از رقبا متمایز کند. به ما بپیوندید تا شما را در یافتن، ثبت و پیوند دادن یک دامنه سفارشی به سایت WordPress.com خود راهنمایی کنیم. همچنین درک بهتری از نحوه تنظیم یک آدرس ایمیل مخصوص دامنه و تأثیر آن بر افزایش نرخ باز شدن ایمیل خود خواهید داشت.

ویرایشگر سایت در مقابل ویرایشگر صفحه: ویرایش کل سایت خود در وردپرس

با ویرایشگر جدید سایت، هر کسی می تواند به راحتی بدون نوشتن یک خط کد، یک هدر برجسته ایجاد کند. چه صاحب کسب و کار یا یک وبلاگ نویس پرشور باشید، این وبینار به شما قدرت می دهد تا سرفصل هایی ایجاد کنید که نشان دهنده برند شما باشد و با مخاطبان شما طنین انداز شود.

پسندیدن بارگذاری…

در این جلسه شما را در شخصی سازی هر عنصر سایت وردپرس از بالا به پایین راهنمایی می کنیم. با ابزارهای کاربر پسند ویرایشگر سایت ما، می توانید کل وب سایت خود را بدون نیاز به تجربه کدنویسی شخصی سازی کنید!

به 100,022,745 مشترک دیگر بپیوندید

شرکت در این جلسه رایگان است و با پرسش و پاسخ زنده به پایان می رسد، پس با سوالات خود آماده باشید. اگر نمی‌توانید در هر یک از سه جلسه شرکت کنید، پس از آن یک قطعه ضبط شده ارسال می‌کنیم. پس حتما در زیر ثبت نام کنید:

سایر وبینارهای ماه جولای ما را از دست ندهید

برای وبینارهای زنده WordPress.com به ما بپیوندید، که با دقت و با در نظر گرفتن افراد مبتدی و باتجربه سایت طراحی شده است. شرکت در تمام جلسات ما رایگان است و با یک جلسه پرسش و پاسخ پر جنب و جوش به پایان می رسد، بنابراین می توانید مستقیماً با مهندسان خوشبختی متخصص ما در ارتباط باشید.