قدرت هدرهای سفارشی را کشف کنید – اخبار WordPress.com

برای وبینارهای زنده WordPress.com به ما بپیوندید، که با دقت و با در نظر گرفتن افراد مبتدی و باتجربه سایت طراحی شده است. شرکت در تمام جلسات ما رایگان است و با یک جلسه پرسش و پاسخ پر جنب و جوش به پایان می رسد، بنابراین می توانید مستقیماً با مهندسان خوشبختی متخصص ما در ارتباط باشید.


یک حضور آنلاین متمایز ایجاد کنید که نشان دهنده برند شما باشد و شما را از رقبا متمایز کند. به ما بپیوندید تا شما را در یافتن، ثبت و پیوند دادن یک دامنه سفارشی به سایت WordPress.com خود راهنمایی کنیم. همچنین درک بهتری از نحوه تنظیم یک آدرس ایمیل مخصوص دامنه و تأثیر آن بر افزایش نرخ باز شدن ایمیل خود خواهید داشت.

ویرایشگر سایت در مقابل ویرایشگر صفحه: ویرایش کل سایت خود در وردپرس

پسندیدن بارگذاری…

با یادگیری نحوه ساخت هدرهای ستاره ای، بدون نیاز به کدنویسی، بر اولین تاثیر وب سایت خود مسلط شوید.

موارد کمی به اندازه هدر توجه بازدیدکنندگان وب سایت شما را جلب می کند. علاوه بر ارائه یک نقطه عملی برای لوگو و پیمایش صفحه شما، لحن کل سایت شما را تعیین می کند. با طراحی با کیفیت و فراخوان‌های اقدام دقیق، کاربران را راهنمایی می‌کند، تبدیل‌ها را بهبود می‌بخشد، تعامل را افزایش می‌دهد و سفر آنها را در سایت شما بهینه می‌کند.

با ویرایشگر جدید سایت، هر کسی می تواند به راحتی بدون نوشتن یک خط کد، یک هدر برجسته ایجاد کند. چه صاحب کسب و کار یا یک وبلاگ نویس پرشور باشید، این وبینار به شما قدرت می دهد تا سرفصل هایی ایجاد کنید که نشان دهنده برند شما باشد و با مخاطبان شما طنین انداز شود.

ما در این ماه مجموعه‌ای از وبینارهای جذاب ترتیب داده‌ایم که شما را با ویژگی‌های پویا ویرایشگر سایت وردپرس و نقش حیاتی یک دامنه سفارشی برای سایت شما آشنا می‌کند. هدف هر دو جلسه ارائه ابزارهای مورد نیاز برای ارتقای سایت WordPress.com شما به ارتفاعات جدید است.

تسلط بر دامنه های سفارشی

شرکت در این جلسه رایگان است و با پرسش و پاسخ زنده به پایان می رسد، پس با سوالات خود آماده باشید. اگر نمی‌توانید در هر یک از سه جلسه شرکت کنید، پس از آن یک قطعه ضبط شده ارسال می‌کنیم. پس حتما در زیر ثبت نام کنید:

سایر وبینارهای ماه جولای ما را از دست ندهید

به 100,022,745 مشترک دیگر بپیوندید