مجموعه عکس جدید Black x Tech – اخبار WordPress.com

Cocoamattic ERG Automattic با Nappy.co همکاری می کند تا مجموعه ای از بیش از 90 تصویر را منتشر کند که سیاه پوستان را در حال تعامل با فناوری است.

Cocoamattic با دیدن اینکه نمایش سیاه‌پوستانی که در حال ایجاد یا درگیر شدن با فناوری هستند، به شدت در عکاسی استوک کمبود داشت، می‌خواست با این مشکل مقابله کند. سانتانا ادامه می‌دهد: «به‌دست آوردن مجموعه‌ای زیبا و معتبر از عکس‌های استوک به نمایندگی از سیاه‌پوستان در WordPress.com برای ما بسیار مهم بود. ما Nappy را برای هم‌افزایی ماموریت انتخاب کردیم، اما همچنین به این دلیل که عکس‌ها در Nappy.co اکنون از طریق Openverse.org ایندکس می‌شوند.

سانتانا اینیس، سرپرست Cocoamattic ERG درباره این مجموعه گفت: «Cocoamattic گروهی است که نماینده کارمندان سیاه‌پوست/آفریقایی دیاسپورایی است که در Automattic کار می‌کنند. بخشی از ماموریت ما افزایش نمایندگی سیاهپوستان در فناوری است. ما می دانیم که نمایش چقدر می تواند تأثیرگذار باشد، و دیدن خود در رسانه ها در مورد فناوری می تواند نقطه جهشی برای ورود به یک حرفه در فناوری باشد.

بپرسید و اکثر صاحبان مشاغل کوچک یا وبلاگ نویسان به شما خواهند گفت که یافتن عکس های سهام با کیفیت بالا و با مجوز آشکار برای وب سایت های آنها چقدر دشوار است. اگر یک کمپین یا وب‌سایت خواستار عکاسی سهامی متنوع و فراگیر باشد، به احتمال زیاد کوتاه خواهید آمد.

به 97,414,032 مشترک دیگر بپیوندید

اگر به دنبال افزودن عکس‌های متنوع و فراگیر به سایت WordPress.com خود هستید، با مجموعه عکس Black x Tech که توسط Cocoamattic x Nappy برای شما آورده شده است، این کار بسیار آسان‌تر شده است. همچنین می توانید مجموعه را مستقیماً در Nappy.co مشاهده کنید.