مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1402 | darsjet

این بخش برای یک داوطلب با رتبه 2000 گروه ریاضی می تواند شامل دانشگاه های غیر انتفاعی و رشته های کم طرفدار باشد. این بخش مربوط به رتبه آخرین فرد مجاز برای انتخاب رشته دانشگاه های روزانه و نوبت دوم می باشد و در صورتی که رتبه کل شما در سهمیه، بیشتر از رتبه آخرین فرد مجاز به انتخاب رشته باشد، نمی توانید انتخاب رشته دانشگاه روزانه و نوبت دوم را انجام دهید. مشاور موظف است دلسوزانه و با صبر و حوصله به خواسته داوطلب گوش داده و در انتخاب کد رشته ها نسبت به علایق او بی تفاوت نباشد. همچنین از یک برنامه نیمه آماده و از پیش تعیین شده برای تمامی مراجعه کنندگان استفاده نکرده و لیست رشته های هر فرد را با توجه به رتبه قبولی و خواسته های فرد انتخاب نماید. اگر در دیگر شهرهای ایران زندگی می کنید، می توانید از خدمات مشاوره انتخاب رشته تلفنی استفاده نمایید که در قسمت پایین توضیح داده شده است.

کف قابل قبول شما برای انتخاب رشته کنکور کجاست؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1402 | darsjet

داوطلبان توجه داشته باشند برای انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد بایستی به سایت سازمان سنجش پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مراجعه کنند. تمامی مواردی که در مطالب فوق ذکر شد را شما می توانید به کمک یک مشاور پیش ببرید. باید توجه داشته باشید مشاوری که انتخاب می کنید، به کمک خودتان سرنوشتتان را رقم خواهد زد. در این روزهایی که با ویروس کرونا درگیر هستیم، بهترین شیوه برای گرفتن مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱، مشاوره تلفنی می باشد که علاوه برآن در هزینه و رفت آمد و وقت نیز صرفه جویی خواهد شد و همیشه در دسترس است. سلام خدمت تمام داوطلبان عزیز کنکور 1402 که امروز قصد انتخاب رشته کنکور دارند.

نکات مهم انتخاب رشته کنکور سراسری

در فرآیند انتخاب رشته باید به نکات دیگری همچون سهمیه، نوع پذیرش در هر رشته به صورت بومی گزینی، استانی و یا کشوری ، دوره پذیرش رشته مدنظر به صورت روزانه، پردیس و شبانه و همینطور برخی رشته های خاص و نمیه متمرکز نیز دقت کرد و تمامی موارد را مدنظر قرار داد. یکی از امکانات مهم سامانه مشاوره تحصیلی هیوا انتخاب رشته تلفنی است که لینک دسترسی به آن در این صفحه قرار دارد . ان شاءالله شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره آویژه کمال رضایت و استفاده را داشته باشید. لظفا انتقادات و پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات روانشناختی، فرهنگی و تحصیلی با ما در میان بگذارید.

اولویت بندی انتخاب ها مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

هزینه مشاور انتخاب رشته کنکور در سال 1402 بسته به پکیجی که برمیدارید متفاوت است.برخی از مراکز مشاوره یک پکیج عادی دارند و یک پیکیچ VIP که فرآیند ایندو کمی با انتخاب رشته درس جت هم فرق دارد. در این جلسه مشاوران مرکز با بررسی دقیق نمرات کل و رتبه داوطلب در زیرگروههای مختلف آزمون سراسری دیدی کامل را از شرایط کنونی داوطلب بدست می آورند. این دید به مشاور کمک میکند تا تخمین رشته های قبولی را برای داوطلب انجام دهد و داوطلب در مرحله اول شناختی را از رشته هایی که می تواند قبول شود را بدست آورد. تا بتوانید در زمان انتخاب رشته تصمیم بهتری برای اولویت بندی رشته ها بگیرید. استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه اهمیت فوق العاده ی برای داوطلبان دارد.

  • آکادمی الف مشاور امکان مشاوره انتخاب رشته کنکور را برای همه داوطلبان کنکور سراسری فراهم کرده است، برای داشتن آینده شغلی تضمین شده مستلزم انتخاب رشته درست هستید.
  • برای داشتن بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید.
  • آخرین گام دانش آموزان برای ورود به دانشگاه، انتخاب رشته کنکور سراسری است و از نظر بسیاری ازمشاوران تحصیلی مهم ترین گام نیز همین انتخاب رشته کنکور محسوب می‎شود.
هنگام انتخاب رشته برای برداشتن کد رشته‌ها به مسافت دانشگاه، شهریه، خوابگاه و غیره توجه کنید و سنجیده عمل کنید. بهتر است تمام 150 کد رشته را حتماً به ترتیب خوش‌بینانه، واقع بینانه و بدبینانه وارد لیست کنید. توصیه ما این است که داوطلب هر رتبه ای که به دست آورده است، نباید از انتخاب رشته غافل شود. ما در گزینه دو تمامی امکانات لازم برای انتخاب رشته آگاهانه و دقیق را برای داوطلبان آزمون سراسری آماده کرده ایم.