نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی: چگونه از آن در تولید محتوا استفاده کنیم؟

فناوری‌های هوش مصنوعی Cue (AI) برای نوشتن وبلاگ. اینها در عمل چگونه کار می کنند؟ و چه خواهد شد عواقب به اصطلاح پارادوکس هوش مصنوعی برای سازندگان محتوا (انسانی) باشد؟

استفاده از ابزارهای نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی برای ایجاد محتوا می تواند مزایا و معایبی داشته باشد، همانطور که در مقاله ما بحث شد. به طور کلی، شما باید از تکیه انحصاری بر پلتفرم های هوش مصنوعی برای تولید محتوای خود محتاط باشید، زیرا معایب آن هنوز قابل توجه است.

و چه در مورد ChatGPT، به نظر می رسد بچه جدید در بلوک و یکی از نویسندگان محتوا بیشتر از همه می ترسند؟

اکنون که ایده موضوع خود را ایجاد کرده اید، کلمات کلیدی و عنوان اصلی را انتخاب کرده اید، و ساختار وبلاگ خود را مشخص کرده اید، همه آماده هستید که به تجارت بپردازید: زمان نوشتن فرا رسیده است.

با دو مورد اول، می توانید پست های وبلاگ را از ابتدا کنار هم قرار دهید و زمان و تلاش درگیر در فرآیند نوشتن وبلاگ را به شدت کاهش دهید.

طبق اکثر بررسی ها، برخی از بهترین پلتفرم ها برای تولید محتوای وبلاگ با کیفیت خوب عبارتند از Jarvis، Copy.AI و Frase.

قبل از اینکه به فرآیند تولید محتوای هوش مصنوعی بپردازیم، اجازه دهید به طور خلاصه مزایا و معایب استفاده از نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی را بررسی کنیم.

حرفه ای: ایجاد محتوای سریع و بر اساس تقاضا

دوم این است که محتوایی که این ابزارها تولید می‌کنند کیفیت بسیار خوبی دارد. ثالثاً، شایان ذکر است که استفاده از اکثر ابزارهای نرم افزاری نسبتاً آسان است.

این کلمه آن را نشان می دهد: ایجاد یک قطعه محتوا یک فرآیند خلاقانه و تخیلی است که به طور طبیعی برای انسان اتفاق می افتد. با این حال، این عنصر خلاقیت زمانی کاملاً از بین می رود که یک ماشین باشد، نه یک انسان.

ایجاد مکرر محتوای جدید، اصلی و جذاب وبلاگ می تواند زمان، پول و سایر منابع شما را به خود اختصاص دهد. اما اگر بتوانید به ماشینی اجازه دهید کار سخت نوشتن وبلاگ را برای شما انجام دهد چه؟

یکی از روش‌هایی که الگوریتم کار می‌کند این است که کلمات کلیدی مرتبط و پربازدید را از وب بیرون بکشید و آنها را به پست وبلاگ خود اضافه کنید.

به عنوان سازمانی که هدفش افزایش دیده شدن، تقویت اعتبار و افزایش فروش است، باید یک استراتژی تولید محتوا قوی داشته باشید. یکی از انواع محتوایی که باید به طور مرتب تولید شود، پست های وبلاگ است.

این پست را با وارد کردن ایمیل خود در زیر دانلود کنید

نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی: مزایا و معایب آن چیست؟

کتاب الکترونیکی بازاریابی محتوا

نسل ایده

اگر می خواهید حجم بالایی از پست های وبلاگ را به سرعت منتشر کنید، ابزارهای هوش مصنوعی ممکن است راه خوبی برای رسیدن به این هدف باشند. فناوری‌های هوش مصنوعی از الگوریتم‌های خاصی برای ایجاد محتوای مورد نیاز شما در عرض چند ثانیه استفاده می‌کنند، برخلاف نویسندگان انسانی که ممکن است ساعت‌ها یا روزها طول بکشد.

منفی: عدم لمس انسان

مقاله ما در مورد نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی دقیقاً این را بررسی می کند – برای کشف بیشتر به خواندن ادامه دهید.

بله، هوش مصنوعی بسیار هوشمند است – اما حتی باهوش‌ترین ابزار نیز گاهی اوقات می‌تواند اشتباه کند یا نتیجه‌ای را ارائه دهد که نیازهای شما را برآورده نمی‌کند.

اگر تصمیم گرفته اید از یک وبلاگ نویس هوش مصنوعی برای تولید اولین محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی خود استفاده کنید، باید با اصول اولیه آن آشنا شوید.

هنگامی که کلمات کلیدی و موضوعات را شناسایی کردید و ابزار هوش مصنوعی شما چند ایده بالقوه برای وبلاگ خود ارائه کرد، وقت آن است که به ساختار فکر کنید.

اخبار خوب زیادی در مورد محتوای وبلاگ تولید شده توسط هوش مصنوعی وجود دارد. اول، اکنون طیف نسبتاً گسترده ای از پلتفرم های هوش مصنوعی برای انتخاب وجود دارد و برنامه های بیشتری احتمالاً به زودی ظاهر می شوند.

پس از بررسی گرامر و خوانایی وبلاگ خود، بدون استفاده از پلتفرم های هوش مصنوعی یک نگاه دیگر به محتوا بدهید تا مطمئن شوید همه چیز به طور طبیعی و معنادار جریان دارد.

نتیجه

یک نویسنده محتوا یا آژانس نویسندگی حرفه ای احتمالاً هزینه های بیشتری را نسبت به اکثر ابزارهای وبلاگ نویسی هوش مصنوعی از شما دریافت می کند – به خصوص اگر از نسخه رایگان استفاده کنید یا گزینه های سطح پایین تر را انتخاب کنید.

منفی: به تدریج تکراری و غیر اصلی

گنجاندن کلمات کلیدی پربازدید در سراسر متن می تواند به رتبه بالاتر محتوای شما در SERP کمک کند و در رسانه های اجتماعی بیشتر دیده شود.

منفی: خلاقیت ضعیف

از این گذشته، نوشتن یک پست وبلاگ راهی برای ارتباط واقعی و همدلانه با مخاطبان است: اما ماشین‌ها همدلی ندارند، بنابراین ارتباط شما فاقد اعتبار خواهد بود.

اگر به نویسندگان مورد علاقه خود فکر می کنید، چیزی که به ذهنتان خطور می کند سبک نوشتن منحصر به فرد و دقیق آنهاست.

ابتدا بررسی کنید که گرامر و نحو عاری از خطا و تایپی باشد. شما می توانید با چسباندن محتوای خود به ابزاری مانند Grammarly و اصلاح دستی هر گونه خطای شناسایی شده، این کار را به سرعت انجام دهید.

همانطور که اشاره کردیم، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی اغلب آن احساس «رباتیک» را در نوشته‌ها دارد که بسیاری از خوانندگان باهوش به زودی آن را تشخیص می‌دهند، زیرا این نرم‌افزار از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کند که قبلاً ذکر شد و فاقد توانایی ذاتی برای ایجاد افکار منحصر به فرد و نوآورانه است.

حرفه ای: قابلیت های پیشرفته SEO

با ارسال مکرر محتوای وبلاگ با کیفیت بالا، می توانید به سه هدف ذکر شده در بالا دست یابید – و خیلی بیشتر. با این حال، یک مانع بزرگ بالقوه برای این وجود دارد.

برنامه‌های نرم‌افزار WriterZen و Outranking می‌توانند به شما کمک کنند با استخراج اطلاعات مرتبط از برخی از صفحات با بالاترین رتبه گوگل ضمن ارائه پیشنهادات در مورد عناصر دیگر مانند عناوین، توضیحات متا و سرفصل ها.

ایجاد عنوان

با استفاده بیش از حد از ابزارهای نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی، این منحصر به فرد بودن خطر گم شدن را به همراه دارد و ممکن است نوشته شما مکانیکی، بی احساس و تکراری به نظر برسد.

حرفه ای: گزینه نسبتا کم هزینه

سپس، کلمات کلیدی خود را با هم دسته بندی کنید و جستجوی گوگل را انجام دهید تا ببینید آیا چیز خاصی در نتایج جستجو ظاهر می شود یا خیر. از نتایج استفاده کنید تا ایده روشن تری در مورد اینکه کدام موضوع را به ابزار هوش مصنوعی خود پیشنهاد دهید، ایجاد کنید.

ایجاد عنوان وبلاگی که توجه خواننده شما را به خود جلب کند و آنها را برای یادگیری بیشتر جذب کند، یکی از ویژگی های ضروری نوشتن وبلاگ موثر است.

آزمایشی بدون دسترسی

اما اجازه دهید ابتدا یک گام سریع به عقب برداریم. چگونه انتخاب می کنید که می خواهید دستیار نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی روی چه موضوعاتی کار کند؟

آیا می خواهید تولید محتوای خود را مقیاس بندی کنید؟ شروع به استخدام افراد با استعداد کنید فریلنسرهایی که برای شما وبلاگ بنویسند.

ابتدا، درست مانند یک موقعیت سنتی تر، می خواهید پیشنهاداتی را برای موضوعی برای پست وبلاگ خود آماده کنید. بسیاری از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی، مانند جاسپر، می توانند ایده های وبلاگ خاصی را بر اساس موضوعاتی که وارد نرم افزار می کنید ایجاد کنند.

اگر مطمئن نیستید که کدام کلمات کلیدی در صنعت شما بهتر کار می کنند یا رتبه بالاتری دارند، سعی کنید از پلتفرم هایی مانند Buzzsumo یا WriterZen برای کمک به شناسایی کلمات کلیدی رتبه بندی شده استفاده کنید.

در این مرحله، این شما هستید که بهترین گزینه را انتخاب کنید که با موضوع و هدف وبلاگ شما مطابقت دارد.

نوشتن

محتوایی که با WriterAccess اجرا می شود

ویرایش و بازنگری

Grammarly یک چک کننده گرامر فوق العاده است، حتی زمانی که بدون اشتراک پولی استفاده می شود. با این وجود، پیشنهادات آن گاهی اوقات کمی «خاموش» هستند، بنابراین مطمئن شوید که محتوای خود را حداقل یک بار بخوانید تا بررسی کنید که آیا همه چیز خوب جریان دارد یا خیر.

می توانید با انتخاب چند کلمه کلیدی شروع کنید. کلمات کلیدی محتوای وبلاگ شما را غنی می کنند و به پست های شما کمک می کنند تا در SERP رتبه بالاتری داشته باشند، که می تواند به برند شما بیشتر دیده شود.

سایر ابزارهای هوش مصنوعی که می توانید برای تصحیح و ویرایش محتوای خود استفاده کنید عبارتند از Wordtune، Clearscope و Surfer.

ابزارهایی مانند همینگوی در رسیدن به این هدف عالی هستند. با چسباندن محتوای خود به پلتفرم همینگوی، فوراً نکات و پیشنهاداتی در مورد چگونگی رفع مشکلات احتمالی مانند موارد زیر دریافت خواهید کرد:

  • عبارت ناجور
  • حالت مجهول
  • عبارات پیچیده
  • استفاده بیش از حد از قیدها

بنابراین، هنگامی که ابزار نرم افزاری هوش مصنوعی شما محتوای مورد نیاز شما را تولید کرد، زمان آن رسیده است که کیفیت آن را بررسی کنید. برای انجام این کار، ممکن است بخواهید ابزارهای هوش مصنوعی را با روش های سنتی ویرایش و تصحیح ترکیب کنید.

هنگامی که یک محتوای تمیز و بدون خطا دارید، وقت آن است که خوانایی آن را بررسی کنید. شما می خواهید که پست وبلاگ شما از نظر گرامری صحیح، آسان برای هضم و خواندن دلپذیر باشد.

از سوی دیگر، Frase بسیار عالی است اگر می‌خواهید وبلاگ‌هایی با فرم طولانی و سازگار با سئو ایجاد کنید (به شما کمک می‌کند مورد توجه قرار بگیرید. هوش مصنوعی گوگل جستجو می کند)، و همچنین به شما اجازه می دهد تا قالب های شخصی سازی شده را طراحی کنید.

ChatGPT نوشتن وبلاگ را بسیار سریع و آسان می کند. اساساً، از همان فرآیندی که قبلاً ذکر شد پیروی می کند تا یک پست وبلاگ با کیفیت بالا ارائه کند که ممکن است بخواهید آن را همانطور که هست استفاده کنید یا برای تطابق بهتر با اهداف خود اصلاح کنید.

برای لذت بردن از بهترین های هر دو جهان، می توانید با نویسندگان حرفه ای (انسان) کار کنید و از ابزارهای نرم افزار وبلاگ نویسی هوش مصنوعی برای بازبینی، ویرایش و بازنویسی استفاده کنید.

یک عنوان عالی همچنین می تواند به رتبه بالاتر وبلاگ شما در جستجوهای گوگل کمک کند بینگ. اکثر ابزارهای هوش مصنوعی پس از وارد کردن کلمات کلیدی اولیه، چند عنوان وبلاگ ممکن را پیشنهاد می کنند.