وبلاگ نویسی مجدد تجدید می شود – اخبار WordPress.com

اکنون وقتی به ویرایشگر منتقل می شوید تا یک قسمت از محتوا را مجدداً وبلاگ نویسی کنید، قسمت عنوان را خالی خواهید یافت. به جای استفاده خودکار از عنوان پست اصلی، می توانید استعداد خود را اضافه کنید. این به شما آزادی خلاقیت بیشتری می دهد و به مخاطبان شما (و خالق اصلی) اطمینان می دهد که شما به سادگی کار شخص دیگری را به عنوان کار خود نمی گذارید.

2. دیگر تصویر برجسته پیش فرض وجود ندارد

ما معتقدیم که این تغییرات باعث می‌شود که وبلاگ‌نویسی مجدد تجربه‌ای محترمانه‌تر و لذت‌بخش‌تر برای همه باشد. مثل همیشه مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم. روند جدید را امتحان کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید!

همچنین وارد کردن خودکار تصویر برجسته را تغییر داده ایم. این کمک می کند تا از تکرار محتوا جلوگیری کنید و همچنین به شما کمک می کند محدودیت های ذخیره سازی رسانه سایت خود را به طور موثرتری مدیریت کنید. این بدان معنا نیست که شما فقط با متن گیر کرده اید – هنوز هم می توانید تصویر ویژه خود را به پست وبلاگ مجدد اضافه کنید.

3. روشی جدید برای جاسازی

4. به ویرایشگر منتقل خواهید شد، جایی که می توانید عنوان خود را به همراه هر نظر یا نظر اضافی اضافه کنید.

5. وقتی آماده شدید، روی “انتشار” کلیک کنید تا پست را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید.

تجربه ای لذت بخش تر برای همه

پسندیدن بارگذاری…

به 99,448,705 مشترک دیگر بپیوندید

وبلاگ نویسی مجدد راهی برای نشان دادن قدردانی از کار یک خالق دیگر است و در عین حال به مخاطبان خود یک خبر ارزشمند، اثر هنری یا نظر تفکر برانگیز ارائه می دهد. ما اخیراً چند پیشرفت قابل توجه در تجربه وبلاگ نویسی مجدد ایجاد کردیم تا آن را برای شما قابل تنظیم تر کنیم و همچنین اطمینان حاصل کنیم که سازنده اصلی اعتباری را که شایسته آن است دریافت می کند.

چه جدید در وبلاگ نویسی مجدد

1. آزادی در انتخاب عنوان

2. پست ها را مرور کنید تا زمانی که پستی را پیدا کنید که می خواهید دوباره وبلاگ نویسی کنید. روی دکمه اشتراک گذاری (فلش) واقع در پایین پست کلیک کنید.

در نهایت، ما بلوک نقل قول را با هسته جاسازی بلوک برای پستی که دوباره وبلاگ می‌نویسید جایگزین کرده‌ایم. این تغییر نمایش دقیق تری از محتوای اصلی ارائه می دهد و تجربه بصری خوبی را برای خوانندگان شما ایجاد می کند. در اینجا به نظر می رسد:

چگونه می توانم یک پست را از WordPress.com Reader دوباره بلاگ کنم؟

وبلاگ نویسی مجدد یک پست در WordPress.com Reader یک فرآیند ساده است. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

1. با کلیک بر روی برگه “Reader” در داشبورد WordPress.com خود به Reader بروید.

دوباره وبلاگ نویسی مبارک!


3. سایتی را که می‌خواهید این پست را مجدداً در آن بلاگ کنید انتخاب کنید.