وب سایت خود را با وبینارهای ماه می ما ارتقا دهید – اخبار WordPress.com

برای وبینارهای ماه می ما ثبت نام کنید. با میزبانی کارشناسان در سطح جهانی ما، آنها همیشه تعاملی، آموزشی و سرگرم کننده هستند!

ما مشتاقیم تمام منابعی را که برای ایجاد موفقیت آمیز وب سایتی که مطابق با نیازهای شما باشد و شما را به اهدافتان هدایت کند، نیاز دارید، فراهم کنیم. در WordPress.com/learn بیشتر از پیشنهادات رایگان ما، از جمله دوره ها، چک لیست ها، و ضبط وبینارهای گذشته را کاوش کنید.


وبینارهای رایگان ما بصورت زنده، تعاملی و طراحی شده اند تا برای همه قابل دسترس و آموزنده باشد، صرف نظر از سطح تجربه شما با وردپرس. هر جلسه همچنین با پرسش و پاسخ زنده با کارشناسان ما به پایان می رسد. در این ماه ما میزبان سه موضوع وبینار روشنگری خواهیم بود که ابزار و دانشی را برای ارتقاء مهارت های WordPress.com و بهبود وب سایت خود در اختیار شما قرار می دهد.

پسندیدن بارگذاری…

این آخرین فرصت شما برای پیوستن به وبینار زنده ما در صفحات اصلی جذاب است! صفحه اصلی شما جزء مهمی از وب سایت شما است که لحن را برای بازدیدکنندگان تنظیم می کند و آنها را به مناطق کلیدی هدایت می کند. کارشناسان ما شما را با استفاده از ویرایشگر بلوک وردپرس راهنمایی می کنند تا یک طرح بندی صفحه اصلی از نظر بصری جذاب و موثر بدون هیچ کدنویسی ایجاد کنید.

ویرایش سایت – هدرهای سفارشی

قدرت ویرایشگر سایت WordPress.com را کشف کنید، که به شما امکان می دهد تمام جنبه های سایت خود را – از سرصفحه تا پاورقی – بدون هیچ گونه کدنویسی ویرایش کنید.

صفحات اصلی جذاب – با ویرایشگر بلاک وردپرس یک طرح بندی سفارشی ایجاد کنید

این آخرین ماه است که وبینار پرطرفدار Compelling Homepages خود را ارائه خواهیم کرد، بنابراین این فرصت را از دست ندهید تا در مورد ایجاد یک صفحه اصلی جذاب بیاموزید.

ویرایشگر سایت در مقابل ویرایشگر صفحه – ویرایش کل سایت خود در وردپرس

به 98812530 مشترک دیگر بپیوندید