وقت گذاشتن برای پوکمون: راه های خلاقانه برای یافتن زمانی برای سرگرمی در طول روز کاری

وقت گذاشتن برای پوکمون: راه های خلاقانه برای یافتن زمانی برای سرگرمی در طول روز کاری

به عنوان یک نویسنده مستقل، ممکن است 8 ساعت یا بیشتر وقت بگذارید تا مهلت های مشتریان را رعایت کنید. با این حال، مانند بسیاری از مشاغل، اگر بدون استراحت و استراحت به انجام یک کار ادامه دهید، احتمالاً کیفیت آن کاهش می یابد. به همین دلیل است که شما به عنوان یک نویسنده، هرازگاهی نیاز به استراحت دارید. اگر شما هم مثل من هستید، این ها بریک های پوکمون خواهند بود! کشف کنید که چگونه می توانید زمانی را برای استراحت و پیگیری اشتیاق خود پیدا کنید – حتی در آن روزهایی که حجم کاری دیوانه وار دارید. نکات زیر برای ایجاد آرامش در روز کاری برای کسانی که ترجیح می دهند آب نبات خرد کردن، گله کردن گربه ها، بازی راکت بال، خیاطی، یا خواندن رمان های خون آشام را ترجیح می دهند، کار می کند، بنابراین حتی اگر فورفو از یک فرت را نمی شناسید، باید موارد مرتبط را پیدا کنید. مشاوره

  • به خودتان رشوه بدهید – بنابراین، شما یک پست وبلاگ 800 کلمه‌ای با عنوان «استراتژی‌های ابری برای بازاریابی محتوا در صنعت تهویه مطبوع» یا موضوعی به همان اندازه هیجان‌انگیز دارید و تنها چیزی که می‌توانید به آن فکر کنید، گرفتن آن پوکمون براق است. چرا به خودتان رشوه نمی دهید؟ هدف گذاری کنید که 400 کلمه بنویسید، سپس می توانید به مدت 15 دقیقه در Poke-goodness غوطه ور شوید قبل از اینکه آن 400 کلمه آخر را از بین ببرید.
  • ایجاد وقفه در روز کاری – همانطور که برای روز کاری خود برنامه ریزی می کنید، استراحت ها را به اندازه خود کار مهم کنید. اگر می‌دانید که زمان‌های استراحت مشخصی دارید، احتمالاً به یک برنامه کاری عاقلانه/مرحله پایبند هستید.
  • برنامه خود را متعادل کنید – به عنوان یک نویسنده مستقل، همیشه کنترلی بر برنامه کاری خود ندارید. با این حال، بسیاری از مشتریان انعطاف پذیر هستند. سعی کنید برنامه کاری خود را طوری تنظیم کنید که یک روز خسته نباشید و روز دیگر کم کاری نداشته باشید.
  • زمان استراحت شما – مشکل برای من این است که گاهی آنقدر درگیر جنگ می شوم که گاهی به ساعت نگاه می کنم و OMG IT’S BEEN 3 HOURS! زمانی که استراحت می کنید یک تایمر تنظیم کنید تا خود را عقب نگذارید و مجبور به انجام کارهایتان نباشید.
  • مراقب هدر دهندگان زمان باشید – کلید داشتن زمان در روز کاری برای استراحت واقعی، از بین بردن اتلاف وقت است. وقتی برای نوشتن می نشینم، باید فیس بوک را ببندم، گوشی هوشمندم را در اتاق دیگر بگذارم و تلویزیون را خاموش کنم. این به من این امکان را می دهد که تمرکز کنم و آن کلمات را بیرون بیاورم تا زمانی برای تمرکز روی چیزی واقعاً برایم مهم باشد.

حتی اگر با ضرب الاجل روبرو هستید، بسیار مهم است که دست از تایپ بردارید و چند لحظه ای استراحت کنید. با انجام این کار، متوجه خواهید شد که در واقع به جای کندتر نوشتن، سریعتر می نویسید و کمتر مرتکب اشتباهات احمقانه می شوید. حالا برو جلو و بنویس! (سپس ببینید آیا می توانید آن مربی مزاحم پوکمون را شکست دهید!)