چگونه (و چرا) دامنه خود را به WordPress.com منتقل کنید

4) گزینه انتقال دامنه خود را انتخاب کنید و از شما خواسته می شود که این فرآیند را شروع کنید. پس از انجام چند مرحله نهایی، معمولاً 5-7 روز طول می کشد تا انتقال کامل شود. سپس می توانید یک وب سایت بسازید—یا فقط دامنه خود را نگه دارید تا زمانی که برای شروع آماده شوید.

یک داشبورد مناسب برای تمام مدیریت وب سایت شما. چه قصد دارید از دامنه خود به عنوان URL اصلی یک وب سایت استفاده کنید یا نه، نگهداری آن با ما بسیار مفید است اگر قبلاً مشتری WordPress.com هستید. مدیریت هاست، دامنه، ایمیل و سایر خدمات وب شما می تواند از یک داشبورد راحت انجام شود.

نحوه انتقال دامنه خود از گوگل به WordPress.com

با انتقال دامنه خود به WordPress.com، املاک و مستغلات آنلاین ارزشمند خود را به بهترین و قابل اعتمادترین ثبت کننده در تجارت می سپارید.

دامنه ها دامنه ما هستند

به 99,710,812 مشترک دیگر بپیوندید

اگر به دنبال ایجاد تغییر هستید، در اینجا نحوه انتقال دامنه خود از Google به WordPress.com آورده شده است.

2 ب) اگر حساب WordPress.com ندارید، از این پیوند استفاده کنید تا دامنه مورد نظر را برای انتقال فوراً شروع کنید.

اگر سوالی دارید، مهندسان شادی ما همیشه برای کمک در دسترس هستند. برای ارتباط با ما اینجا را کلیک کنید


به این دلیل است که ما مطمئن هستیم که انتقال دامنه خود به WordPress.com هوشمندانه ترین حرکتی است که می توانید انجام دهید:

پسندیدن بارگذاری…

سرعت رعد و برق سریع. بدون توجه به اهداف وب سایت شما، سرعت بسیار مهم است. در WordPress.com، از عملکرد سریع DNS ما بهره مند خواهید شد، به طوری که دامنه شما تقریباً بلافاصله بارگیری می شود زمانی که شخصی URL شما را تایپ می کند و “Enter” را فشار می دهد.

امنیت غیرقابل انکار همه دامنه‌های میزبانی شده در WordPress.com یک گواهی SSL رایگان دریافت می‌کنند که اتصالات امن و رمزگذاری شده را برای مشتریان شما تضمین می‌کند.

2 الف) اگر یک حساب WordPress.com دارید، به داشبورد مدیریت دامنه خود بروید. روی «افزودن دامنه» و سپس «استفاده از دامنه ای که مالک آن هستم» کلیک کنید.

نماد نشانگر بزرگ که به دکمه وب سایت اشاره می کند که می گوید "از دامنه ای که مالک آن هستم استفاده کنید."

برای مشاهده مراحل کامل مرحله به مرحله اینجا کلیک کنید، با جزئیات بیشتر و با اسکرین شات هایی از آنچه باید در طول مسیر ببینید قرار داده شده است.

3) دامنه مورد نظر برای انتقال را تایپ کنید، سپس روی «ادامه» کلیک کنید.