گزینه های Contently: 5 روش برای برون سپاری محتوا

همچنین Contently مسئول این است که چه کسی به ترتیب خاصی کار می کند. در حالی که این سطح از مراقبت در برخی موارد می تواند خوب باشد، ممکن است با انتخاب آنها موافق نباشید. در این صورت، باید زمان بیشتری را صرف انتظار نویسنده جدید بکنید به جای اینکه خودتان نویسنده ای را انتخاب کنید.

در نهایت، در حالی که Contently می تواند نرخ های گزافی را برای محتوای خود دریافت کند، می توانید محدوده قیمت خود را تعیین کنید یا از نویسندگان بخواهید که نرخ های خود را ارسال کنند.

این انعطاف‌پذیری تضمین می‌کند که همچنان می‌توانید مواد با کیفیت بالا را با نرخ مقرون به صرفه‌تری دریافت کنید. بعلاوه، از آنجایی که شما به طیف گسترده ای از ابزارهای بازاریابی محتوا نیز دسترسی دارید، می توانید کمپین بعدی خود را تقریباً بلافاصله به سرعت بالا ببرید.

منفی

 • هیچ کنترلی روی اینکه چه کسی محتوای شما را می نویسد وجود ندارد
 • ممکن است کیفیت به اندازه سایر بازارها یا پلتفرم ها نباشد

5. Fiverr

استارت آپ اسرائیلی Fiverr آمازون را به عنوان مدلی برای رشد می بیند | تایمز اسرائیل

با تنظیم یک «فهرست عشق»، می‌توانید خطوط کلی محتوا را پست کنید و مطمئن باشید که آن قطعه توسط شخصی که دوست دارید نوشته می‌شود. از طرف دیگر، می توانید مقالاتی را به نویسنده خاصی اختصاص دهید و دقیقاً در مورد آنچه می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید.

این تنظیمات به شما کنترل کامل بر روی افرادی که محتوای شما را می نویسند، می دهد، اما برای یافتن بهترین نویسندگان باید کار بیشتری انجام دهید.

این پست را با وارد کردن ایمیل خود در زیر دانلود کنید

5 بازار نویسندگان فریلنسر برتر

یکی از بهترین راه ها برای بازاریابی کسب و کارتان بازاریابی محتوا است. با توسعه پست های وبلاگ سفارشی، کاغذهای سفید، کتاب های الکترونیکی و موارد دیگر، می توانید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

خوشبختانه، چند گزینه Contently وجود دارد، بنابراین لازم نیست به این شکست‌ها بسنده کنید. ما لیستی از پنج گزینه برتر را برای راحتی شما گردآوری کرده ایم. بیایید آنها را تجزیه کنیم و ببینیم آنها چه چیزی برای ارائه دارند.

همانند Contently، کارکنان SkyWord نویسندگان را برای شما پیدا می‌کنند، اگرچه در مورد افرادی که می‌توانید با آنها کار کنید کمی انعطاف‌پذیری بیشتری وجود دارد. همانطور که گفته شد، شما کنترلی مشابه با بازار محتوا مانند WriterAccess ندارید.

سیستم اثبات شده ما از منابع AI و نویسندگان بررسی شده به شما امکان می دهد نوشته های مورد نیاز برند خود را سریعتر و قابل اطمینان تر دریافت کنید. شما روی صندلی راننده نشسته اید، بنابراین کسب و کار شما چقدر و با چه سرعتی می تواند رشد کند؟ یک آزمایش دو هفته ای رایگان شروع کنید و بدانید!

این پلتفرم به شما کمک می کند تا به لطف قدرت هوش مصنوعی با بهترین نویسندگان از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. نه، شما محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را دریافت نخواهید کرد. در عوض، WriterAccess نمونه‌ای از نوشته‌هایی را که دوست دارید می‌گیرد و سپس از هوش مصنوعی برای یافتن نویسندگانی با همان «صدا» استفاده می‌کند.

بهتر از همه، می‌توانید فهرستی از نویسندگانی را که دوست دارید، با مرور نمایه‌های آن‌ها و برقراری ارتباط با آنها از طریق پلتفرم تنظیم کنید.

طرفداران

 • انعطاف پذیری با قیمت گذاری محتوا
 • فهرست نویسندگان خود را تنظیم کنید
 • از هوش مصنوعی برای ارتباط با بهترین استعدادها از سراسر جهان استفاده کنید
 • نویسندگان با یک سیستم رتبه بندی ستاره بررسی می شوند
 • ضمانت بازگشت وجه در تمام محتوا

طرفداران

 • دسترسی به استعدادهای برتر
 • هزاران ابزار مدیریت محتوا و گردش کار
 • فهرست های تنظیم شده نویسندگان

در حالی که می‌توانید اینترنت را برای این افراد جست‌وجو کنید، اغلب بهتر است از یک پلتفرم محتوا مانند Contently استفاده کنید. با این حال، در حالی که Contently دارای شجره نامه بسیار بالایی است، آیا بهترین گزینه برای تجارت شما است؟

نه تنها می توانید با نویسندگان مستقل با کیفیت بالا ارتباط برقرار کنید، بلکه به ابزارهای ایده پردازی محتوا و برنامه ریزی دسترسی پیدا می کنید تا کمپین بعدی خود را با بیشترین سرعت و کارآمدی اجرا کنید.

با وجود مجموعه عظیمی از نویسندگان با استعداد در نوک انگشتان خود، می توانید محتوای با کیفیت بالا را بدون نیاز به هزینه گزافی مانند Contently دریافت کنید.

فریلنسر می تواند به شما کمک کند تا بودجه خود را تنظیم کنید و کنترل بیشتری بر تولید محتوای شما داشته باشید. با این حال، از آنجایی که این یک فرآیند مناقصه است، شما باید برای بررسی هر نامزد کار بیشتری انجام دهید و باید تصمیم نهایی را در مورد اینکه چه کسی استخدام می کنید بگیرید.

هنگام توسعه یک استراتژی بازاریابی محتوا، احتمالاً باید بخش عمده ای از نوشته ها را به یک کپی رایتر حرفه ای برون سپاری کنید.

در این مورد، می‌توانید تعداد زیادی «فروشنده» را که فعالانه خدمات خود را بازاریابی می‌کنند، مرور کنید. سپس، هنگامی که فروشنده ای را که دوست دارید پیدا کردید، می توانید او را برای تولید محتوا برای کسب و کار خود استخدام کنید.

منفی

 • تعداد محدودی جایگاه های پیشنهادی
 • کار بیشتر برای غربال کردن متقاضیان

4. کپی پاندا

نقد صادقانه من از سرویس نوشتن و ویرایش Panda Copy [+ Promo Code]

اگرچه ما پنج گزینه برتر را پوشش می دهیم، اما پلتفرم های بسیار بیشتری وجود دارد. با این حال، در حالی که می توانید با یک وب سایت تحویل محتوا کمتر شناخته شده بروید، احتمالاً نمی توانید بهترین نویسندگان را از آنها جذب کنید.

به طور کلی، اگر می‌خواهید استراتژی محتوای خود را مقیاس‌بندی کنید و نمی‌خواهید وقت خود را برای یافتن یا بررسی نویسندگان مستقل صرف کنید، Panda Copy بسیار عالی است.

بعلاوه، با کپی رایتینگ نامحدود، می توانید درخواست تجدید نظر کنید تا مطمئن شوید که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید دریافت می کنید. با این حال، اگر با چندین تجدید نظر به پایان رسید، ممکن است لازم باشد قبل از دریافت بهترین قطعه کمی صبر کنید.

طرفداران

 • کنترل بیشتری روی اینکه چه کسی محتوای شما را می نویسد
 • انعطاف بیشتر در مورد قیمت گذاری
 • دسترسی به استعدادها از سراسر جهان

به لطف مشخصات بالای خود، Contently می تواند نویسندگان بسیار با تجربه ای را جذب کند. با این حال، مشاغل نیز باید برای این خدمات هزینه زیادی بپردازند. اگر یک استارتاپ یا یک شرکت کوچک هستید، ممکن است بودجه کافی برای استفاده از این سرویس را نداشته باشید.

Panda Copy به جای دسترسی به یک بازار محتوا، کپی‌نویسی نامحدود را با قیمت ماهانه تعیین می‌کند.

منفی

 • قیمت نسبتاً بالا (ایده آل برای مشاغل در سطح سازمانی)
 • کنترل چندانی روی اینکه چه کسی محتوای شما را می نویسد ندارد

3. فریلنسر

سوالات متداول | فریلنسر

طرفداران

 • محتوای نامحدود با یک قیمت
 • نگارش انتخاب شده از کارکنان داخلی Panda Copy

توسعه یک استراتژی جامع بازاریابی محتوا می تواند چالش برانگیز باشد، به همین دلیل است که SkyWord ابزارهای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

منفی

 • نرخ‌ها می‌توانند برای جایگاه‌های مختلف نوسان داشته باشند و بودجه‌بندی را سخت‌تر می‌کنند
 • علاوه بر پرداخت محتوا، هزینه پلتفرم نیز وجود دارد

2. SkyWord

بستر بازاریابی محتوا | Skyword360

اگر می خواهید کنترل بیشتری روی اینکه چه کسی می تواند محتوای شما را بنویسد، WriterAccess بهترین انتخاب است.

این نوع راه‌اندازی به شما امکان می‌دهد تا محتوای زیادی را به سرعت تولید کنید، اما نمی‌توانید انتخاب کنید چه کسی آن را بنویسد. بنابراین، نتایج کمی کمتر جذاب هستند، به خصوص زمانی که سعی می کنید از یک طاقچه سطح بالا، نوشتن با کیفیت بالا را درخواست کنید.

این بدان معنی است که شما برای تکمیل کار خود از نویسندگان رقابت می کنید، اما فقط می توانید پیشنهادهای زیادی دریافت کنید. بنابراین، هنگامی که ارسال های شما پر شد، باید یکی از آن نویسندگان را انتخاب کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید پلتفرم را مرور کنید و بر اساس نمونه کارها و نمونه‌های نوشتاری، فردی را که می‌خواهید پیدا کنید.

منفی

 • برای بررسی استعدادها به کار بیشتری نیاز است
 • ممکن است تأخیر در بازگشت کار باشد، زیرا این امر به فریلنسرهای فردی بستگی دارد

با محتوای برون سپاری شده، نتایج حرفه ای دریافت کنید

اگر در مورد بازارهای مستقل اطلاعاتی داشته باشید، احتمالاً نام Fiverr را شنیده اید.

به جای دسترسی به بازاری از استعدادهای بررسی شده، باید نمونه کارها و نمونه ها را جستجو کنید تا آنچه را که دوست دارید پیدا کنید. با این حال، می‌توانید نتایج را بر اساس قیمت‌گذاری فیلتر کنید، بنابراین مطمئناً به بودجه خود پایبند هستید.

فریلنسر می تواند شما را با فریلنسرهایی از سراسر جهان مرتبط کند، اگرچه اکثر آنها در هند و مناطق اطراف آن مستقر هستند. در این صورت شما شغلی را پست می کنید و از افراد پیشنهاد دریافت می کنید.

طرفداران

 • قیمت مقرون به صرفه
 • رقابت نویسندگان می تواند به نتایج بهتری منجر شود
 • کنترل بیشتری روی افرادی که با آنها کار می کنید

WriterAccess تمام ابزارها و منابع مورد نیاز شما برای توسعه یک استراتژی بازاریابی محتوای جامع امروزی را دارد.

همچنین، هزینه کمی بالاتر از یک بازار است، اما نه به اندازه آنچه از Contently انتظار دارید.

بنابراین، اگر به دنبال کالاهای تحویلی با کیفیت بالا هستید، این پنج گزینه جایگزین مناسبی برای Contently هستند.

1. WriterAccess

غربالگری استعدادهای اثبات شده