ActivityPub برای WordPress به خانواده Automattic می پیوندد – WordPress.com News


اگر وبلاگ نویس یا تولید کننده محتوا هستید و می خواهید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، افزونه ActivityPub برای شما عالی است.

ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم Automattic، شرکت مادر WordPress.com، افزونه محبوب وردپرس ActivityPub را خریداری کرده است.

این افزونه نوآورانه سطح کاملا جدیدی از شبکه های اجتماعی را به وب سایت شما با ادغام آن با وب اجتماعی فدرال گسترده تر به ارمغان می آورد. پس از نصب، این افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای خود را به اشتراک بگذارید و با کاربران در Mastodon و سایر پلتفرم هایی که از پروتکل ActivityPub نیز پشتیبانی می کنند تعامل داشته باشید.

همانطور که Automattic قصد دارد با همه محصولات ما انجام دهد، این افزونه به غیرمتمرکز کردن وب، شکستن سیلوها و تقویت یک اکوسیستم آنلاین متصل تر کمک می کند.

چرا باید از افزونه ActivityPub استفاده کنید

اگر وبلاگ نویس یا تولید کننده محتوا هستید و می خواهید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، افزونه ActivityPub برای شما عالی است. درست مانند Jetpack Social – یکی دیگر از افزونه های عالی ما! – به طور خودکار محتوا را در شبکه های اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیس بوک و لینکدین به اشتراک می گذارد، ActivityPub به طور خودکار به هر کسی در یک شبکه فدرال اجازه می دهد تا پست های وبلاگ شما را دنبال کند، که در فید صفحه اصلی آنها نشان داده می شود. شبکه های فدرال شامل:

پاسخ‌ها در آن پلتفرم‌ها در نظرات پست وردپرس شما نشان داده می‌شوند و به شما امکان می‌دهند مستقیماً با خوانندگان در سراسر جهان تعامل داشته باشید، تعامل را ساده‌تر کرده و حضور آنلاین منسجم‌تری ایجاد کنید.

علاوه بر این، با استفاده از ActivityPub برای وردپرس، از جنبش منبع باز حمایت می‌کنید، شفافیت و همکاری را ترویج می‌کنید، و به کاربران قدرت می‌دهید تا کنترل تجربه آنلاین خود را در دست بگیرند و به یک چشم‌انداز اینترنتی متنوع‌تر و فراگیر کمک کنند.

نحوه نصب ActivityPub برای وردپرس

نصب افزونه ActivityPub بسیار آسان است، حتی اگر قبلاً افزونه ای اضافه نکرده باشید.

1. از منوی سمت چپ داشبورد خود، به بازار افزونه بروید و «ActivityPub» (همه یک کلمه) را جستجو کنید. از طرف دیگر، می توانید اینجا را کلیک کنید و مستقیماً به صفحه افزونه بروید.

2. روی «Install and activate» کلیک کنید.

3. پس از فعال‌سازی، می‌توانید روی «مدیریت افزونه» کلیک کنید، که به شما امکان می‌دهد نوع محتوایی را انتخاب کنید که در فیدهای مختلف نشان داده شود – اگر کاملاً برای آن آماده نیستید، همیشه می‌توانید بعداً در «تنظیمات» به آن دسترسی داشته باشید. → «ActivityPub».

در Automattic، فلسفه ما همیشه دموکراتیک کردن انتشار و تبدیل وب به مکانی بهتر بوده است. در خرید ActivityPub برای وردپرس، ما این کار را برای وردپرس انجام می دهیم اجتماعی وب


به 97781219 مشترک دیگر بپیوندید