ActivityPub برای WordPress به خانواده Automattic می پیوندد – WordPress.com News

نصب افزونه ActivityPub بسیار آسان است، حتی اگر قبلاً افزونه ای اضافه نکرده باشید.

پسندیدن بارگذاری…

ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم Automattic، شرکت مادر WordPress.com، افزونه محبوب وردپرس ActivityPub را خریداری کرده است.

2. روی «Install and activate» کلیک کنید.

3. پس از فعال‌سازی، می‌توانید روی «مدیریت افزونه» کلیک کنید، که به شما امکان می‌دهد نوع محتوایی را انتخاب کنید که در فیدهای مختلف نشان داده شود – اگر کاملاً برای آن آماده نیستید، همیشه می‌توانید بعداً در «تنظیمات» به آن دسترسی داشته باشید. → «ActivityPub».

به 97781219 مشترک دیگر بپیوندید

پاسخ‌ها در آن پلتفرم‌ها در نظرات پست وردپرس شما نشان داده می‌شوند و به شما امکان می‌دهند مستقیماً با خوانندگان در سراسر جهان تعامل داشته باشید، تعامل را ساده‌تر کرده و حضور آنلاین منسجم‌تری ایجاد کنید.

اگر وبلاگ نویس یا تولید کننده محتوا هستید و می خواهید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، افزونه ActivityPub برای شما عالی است. درست مانند Jetpack Social – یکی دیگر از افزونه های عالی ما! – به طور خودکار محتوا را در شبکه های اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیس بوک و لینکدین به اشتراک می گذارد، ActivityPub به طور خودکار به هر کسی در یک شبکه فدرال اجازه می دهد تا پست های وبلاگ شما را دنبال کند، که در فید صفحه اصلی آنها نشان داده می شود. شبکه های فدرال شامل: